Dzień Mamy w wykonaniu skrzatów

Stałym elementem zajęć w roczniku 2016 są zajęcia dzieci z rodzicami. Tym razem przewodni temat to Dzień Mamy! W właśnie większość rodziców biorących udział w dzisiejszych zajęciach to były Panie. Oczywiście tatusiowie tez brali udział, ale zacznijmy od początku. Berek i mnóstwo wspólnej zabawy dzieci i rodziców, następnie zabawa raz – dwa – trzy trener patrzy, wyścigi rzędów po grę 1/1 na całej połowie boiska. Uwieńczeniem całości był mecz między Paniami. W regulaminowym czasie gry wynik 1:1, bramki zdobyły Karolina Warzecha dla „Kokardek” i Agnieszka Smagacz dla Białych. Jednak puchar Shreka czekał na drużynę zwycięską i karne musiały wyłonić zwycięzcę. Ale jak to mówią, karny to jeszcze nie bramka. Po całej serii rzutów karnych nikomu nie udało się zdobyć bramki. Gdy wszyscy spodziewali się ze to się szybko nie skończy do piłki podchodzi Agnieszka Piekara i mocnym strzałem pokonuje świetnie dysponowaną Esię Sokołowską w bramce. Kolejny raz drużyna Białych zdobywa puchar.

„To tylko relacja, a tak naprawdę nie oddająca do końca tego co się działo!! Jestem pod wrażeniem frekwencji, 26 chłopców z co najmniej jednym rodzicem, a byli i tacy, którzy całymi rodzinami przybyli. I o to chodzi! Dobra zabawa , mnóstwo uśmiechu i sporo dystansu do siebie dziś wykazały nasze Panie…..tak trzymać!! Brawo Wy!” – relacjonował trener Dariusz Kaczmarczyk.

P.s. Puchar Shreka tym razem trafił do Agnieszki Piekary – brawo!

W Meczu Mam udział wzięły: Karolina Warzecha, Beata Olszewska, Elżbieta Sokołowska, Elżbieta Garncarz – Kuta , Gloria Fryś, Anna Smoleń, Anna Gołąb, Katarzyna Nowak, Natalia Płaksej, Kamila Strzelec, Agnieszka Gacoń, Agnieszka Piekara, Agnieszka Smagacz , Klaudia Patynowska, Małgorzata Nowak, Monika Wolanska-Fryś, Kasandra Kremska i proszę nie czyścić ekranów, w ” Kokardach” zagrał gościnnie Roman Porębski!