Majowa pogoda nie rozpieszcza w tym roku i słowo „gorący” nie występuje zbyt często. Tym razem jednak kojarzony jest nie tylko z pogodą, ale i z natężeniem rozgrywek podczas tego weekendu. Młodziki wyjątkowo mają mecz ligowy w Wojniczu w piątek o 17:00, a w niedzielę o 12:00 zagrają towarzysko w Łękawicy z okazji Dnia Dziecka.

Z powodu zamkniętego dzisiaj orlika na os. Zielonym zajęcia dla dziewczyn zostały przesunięte na małego orlika obok szkoły SP 9, ul. M. Dąbrowskiej. Później z kolei czeka ich wyjazd do Łapanowa 7 czerwca w niedzielę o 16:15 na turniej organizowany w ramach akcji „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.

W to samo miejsce przesunięte zostały zajęcia dla rocznika 2005, a jutro tj. sobota od godz. 9 nasi zawodnicy będą rywalizować w finałach Ligi Orlików w Zbylitowskiej Górze.

Nieco luźniej mają ich młodsi koledzy (rocznik 2006), którzy swoją intensywność przeżywali podczas ostatniego wiosennego turnieju i Ligi Żaków.

Kategoria 2007 już jutro, w sobotę będzie miała swój pierwszy z trzech turniejów w ramach wiosennych zmagań na orliku os. Zielone. Początek od godz. 12:30, a zbiórka w samo południe.

Najmłodsi (2008 i młodsi) już dziś wybierają do Pogórskiej Woli, by rywalizować z miejscowymi rówieśnikami oraz graczami ze Skrzyszowa. Początek o 16:30.