Pomimo dobrego początku w Młodzieżowej Tarnowskiej Lidze Futsalu – Liga Letnia – o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa żadna z drużyn nie wywalczyła miejsca na podium. Największe szanse dawano w kategorii U-16, ale też i U-18 należało do głównych faworytów. Okres letni dał się jednak graczom mocno we znaki i kadra zespołu jednego i drugiego nie była w stanie przeciwstawić się rywalom. Tym samym druga część rozgrywek obfitowała w walkowery, a to się udzieliło również naszym graczom, co dało odpowiednio 5 i 6 miejsce. Jeszcze niżej sklasyfikowana została Westovia orliki, która rywalizowała w kategorii U-14 z dużo starszymi kolegami. Damian Gajczewski i Sebastian Koza to rocznik 2005, o rok starsi Bartosz Biś, Dominik Szczerba, Conrad Sterling, Bartosz Topór i Bartosz Szatko, o dwa lata Kornel Kloch, a Mateusz Adamczak, Wiktoria Sadecka, Martyna Przyłęcka to rocznik 2002. Jedynie Grzegorz TopórSebastian Zając byli zbliżeni wiekowo do swoich rywali. Oczywiste było, że taka różnica musi być widoczna, więc nabieranie doświadczenia było sprawą kluczową. Na dodatek nasi zawodnicy notorycznie trafiali do siatki rywala, a raz, oprócz walkowera, pokonali starszych kolegów z KS Jasna. Tym samym zajęli nadspodziewanie wysokie miejsce, a młodym chłopcom i dziewczętom należą olbrzymie brawa.