Doskonała impreza sportowa i zarazem integracyjna, zorganizowana przez Klub Sportowy Metal Tarnów. Organizacyjnie zasłużyli na medal, bo nie zabrakło niczego, a działacze i rodzice ze szkółki piłkarskiej sprawili, że rywalizacja sportowa zeszła na dalszy plan, a najważniejsza była miła atmosfera. I Piłkarski Rodzic Cup rozegrany był w niedzielę na hali sportowej CKZiU, a w rozgrywkach mogli wystąpić zawodnicy powyżej 30 lat lub w przypadku, gdy zawodnik jest zgłoszony do rozgrywek PZPN to wówczas musi mieć 40 lat. Z tego powodu nie mógł zagrać Michał Jagiełło, któremu brakuje jeszcze dwóch lat, a chciał się pobawić piłką i z pozostałymi trenerami (także rodzicami) Westovii móc jeszcze bardziej udoskonalić relacje. Najlepszym tego przykładem była para dwóch trenerów, Bartłomiej Kryczek i Paweł Bargiel, którzy pochodzą z dwóch ośrodków na Śląsku. Doskonale wiemy jakie Sosnowiec i Katowice mają relacje, ale tu wcale tego nie było widać, a tworzone przez nich akcje mogły się podobać kibicom. W bramce wystąpił menadżer zespołu, Marcin Jamróg, a w kadrze zespołu był jeszcze Leszek Wojnarowski, Leszek Janicki, Paweł Soja i Artur Koza. Personalnie kadra wyglądała bardzo dobrze i sportowo także było fajnie, a w meczu finałowym udało się wygrać 2-1 z TAPem, choć to nie miało większego znaczenia.

Jeszcze raz gratulujemy organizacji klubowi z ul. Warsztatowej, bo zabawa była fajna i takie inicjatywy pozwalają na budowanie fajnych relacji wśród trenerów i rodziców tworzących środowisko piłkarskie.

Westovia: Marcin Jamróg, Bartłomiej Kryczek, Paweł Bargiel, Artur Koza, Leszek Wojnarowski, Leszek Janicki, Paweł Soja i Michał Jagiełło.