Młodziki także zaczęli zmagania w Lidze Halowej

Liga Halowa TOZPN rozgrywana jest na hali TOSiR, ul. Krupnicza, a podzielona jest na różne kategorie wiekowe. Zwycięzca tych rozgrywek wystąpi w Krakowie w finałach wojewódzkich. To jednak nie jest główny cel drużyn Westovii, a przede wszystkim nauka i dobra zabawa. Przed tygodniem jako pierwsi wystąpili trampkarze, a teraz swój udział miały dwa kolejne zespoły i obydwa młodzików. Westovia II jako pierwsza zaczęła zmagania, a rywalem był zespół z Radłowa. Mimo kilku niezłych sytuacji, bramkarz rywali spisywał się na tyle dobrze, że nie zdołał przepuścić żadnego gola, a jego koledzy zdołali dwukrotnie to zrobić, dzięki czemu cieszyli się z wygranej. W drugim meczu podejmowaliśmy Olimpię Wojnicz, ale tu nie było dyskusji kto jest lepszy i mecz zakończył się pewną wygraną rywala 7:0. W pojedynku z LUKS Skrzyszów zaczęliśmy od prowadzenia po ładnej akcji Igora Jankowskiego, a później trafienia dołożyli jeszcze Patryk Mleczko i Oliwier Jadach. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, ale pod koniec nastąpiła chwila nie uwagi i straciliśmy 2 bramki. Ostatecznie udało się do końca dowieźć zwycięstwo 3:2. W ostatnim meczu zagraliśmy na KS Łękawica i cały mecz to ataki Westovii. Jednak po błędzie w defensywie to jednak rywal wyszedł na prowadzenie i to była jedyna akcja jaką zdołali wykonać zawodnicy z Łekawicy. Z wielu doskonałych okazji do zdobycia gola tylko Patryk Mleczko zdołał wykorzystać okazję i mecz zakończył się remisem. Pozostał duży niedosyt, bo trzy punkty w tym pojedynku powinny stać się faktem.

Chwilę później na parkiecie pojawiła się Westovia I i zanim przystąpili do pierwszego to okazało się, że nie przyjechała drużyna z Pawęzowa i w wyniku tego bez gry otrzymujemy walkowera. Liczna grupa zawodników miała więc tylko dwa mecze do rozegrania i w obu przypadkach były to spotkania derbowe. W pierwszym z nich rywalem był Metal II Tarnów, a dwa gole zdobył kapitan Daniel Wójtowicz, a po jednym dokładali Antek Klepacki, Adrian Kużdżał oraz jeden był gol samobójczy. Ten ostatni strzelec wpisał się na listę strzelców w drugim tego dnia pojedynku, a był to gol wyrównujący. Tarnovia Tarnów wykorzystała bowiem wcześniej rzut karny. Zresztą Westovia także mogła z tego samego fragmentu gry zdobyć gola, ale bardzo ładnie zachował się bramkarz Tarnovii. Ta sytuacja nie wpłynęła jednak na wynik, gdyż wcześniej gola na wagę trzech punktów zdobył Wiktor Wojtanowski.

Westovia I: Kacper Srebro, Daniel Wójtowicz, Jakub Soja, Fabian Jasiak, Wiktor Cegliński, Sebastian Koza, Antek Klepacki, Wiktor Wojtanowski, Szymon Jamróg, Adrian Kużdżał, oraz trenerzy Bartłomiej Klepacki i Paweł Soja.

Westovia II: Jerzy Dusza, Kacper Czarnowski, Igor Niemczura, Mateusz Gryboś, Igor Janikowski, Jakub Burak, Oliwier Jadach, Patryk Mleczko, Iga Chrząszcz oraz trener Robert Kozioł.