Orliki ligowo w Tuchowie

Trzy zespoły Westovii udały się do Tuchowa na Ligę Orlików, gdzie jedną z nich prowadził trener Konrad Fryś, a dwie pozostałe Paweł Kasprzyk i Paweł Półkoszek. Wszystkie rywalizowały w różnych grupach, a to dało pogląd na aktualne umiejętności zawodników względem rówieśników z innych klubów. Drużyna 2006 prowadzona przez Pawła Półkoszka zaczęła pojedynkiem z LUKS Skrzyszów i całkowicie przespała połowę spotkania tracąc aż pięć bramek. Dopiero po tym nokaucie zaczęli powoli dochodzić do siebie czego efektem były dwie strzelone bramki przez Filipa Manijaka z rzutu karnego i Wojtka Wiejackiego, ale ostatecznie przegrywamy mecz 5:2. Drugi pojedynek z Dunajcem Zbylitowska Góra i tutaj chłopaki wyszli już bardzo skoncentrowani i pełni rehabilitacji za pierwszy mecz. Po dobrym spotkaniu w ich wykonaniu przyszło w końcu pierwsze i bardzo długo oczekiwane zwycięstwo 2:0, a strzelcami znów Wojtek i Filip. Ostatnie spotkanie z Ciężkowianką było bardzo wyrównane i długo zanosiło się na bezbramkowy remis, ale w ostatnich sekundach chwila dekoncentracji i przegrywamy 0:1. Ogółem dobre zawody w wykonaniu chłopaków, którzy z każdym kolejnym turniejem nabierają doświadczenia i większej pewności siebie, co na pewno będzie procentowało w kolejnych turniejach.
Westovia 2006 A: Adam Marek, Kuba Żurek, Igor Zapart, Wojtek Wiejacki, Filip Manijak, Kacper Okoński, Kuba Blicharz oraz debiutujący po raz pierwszy Szymon Bilski.

Natomiast drużyna prowadzona przez Pawła Kasprzyka spisała się bardzo dobrze wygrywając wszystkie trzy spotkania grając czasami bardzo ładnie dla oka i przeprowadzając wiele składnych akcji. Pierwszy mecz wygrany 2:0 z Błękitnymi Tarnów po dwóch bramkach solenizanta Kacpra Marszalika, któremu przy tej okazji życzymy samych sukcesów i nie tylko sportowych! Drugi pojedynek wygrywamy 1:0 z Wolanią Wola Rzędzińska, ponownie po bramce Kapeja. Trzeci 2:0 z Nową Jastrząbką po bramkach Kapeja i Wiktora Ceglińskiego. Na pochwały zasłużyła cała drużyna w składzie: Piotr Półkoszek w bramce oraz Nikodem Świątek, Dawid Słota, Kapej, Łukasz Radzik,Wiktor Cegliński i Kacper Jurek. Oraz tradycyjnie sztab szkoleniowy z Kierowniczką Kasią na czele i po raz kolejny super dopingujący rodzice.

Drużyna prowadzona przez Konrada Fryś również nie przegrała żadnego spotkania, ale też nie wygrała. MOSIR Tuchów II, UKS Pleśna i LUKS Skrzyszów były rywalami jego podopiecznych i we wszystkich trzech spotkaniach był remis. Bramki zaś padały jednie w meczu z gospodarzami, kiedy to do siatki rywali trafił Igor Poznański. W pozostałych dwóch pojedynkach było bezbramkowo, ale trener chwali postawę swoich podopiecznych i żałuje tylko, że nie mógł skorzystać w większej ilości zawodników.

Westovia 2005: Kacper Srebro, Oliwier Sądowicz, Krzysztof Osysko, Maciej Firszt, Igor Niemczura, Mateusz Krawczyk, Mateusz Gryboś, Igor Poznański, Krzysztof Kaczak oraz trener Konrad Fryś.

2005