Orliki w roli „nauczycieli”

W środowe przedpołudnie drużyna Orlików Westovii wzięła udział w Zimowym Turnieju Halowym TOSiR, który odbył się w hali sportowej Gimnazjum Nr I w Tarnowie.

W turnieju tym „Żabki” pod wodzą trenera Rafała Kozieła występowały w roli „profesorów” i cały turniej został zdominowany przez piłkarzy Westovii.

Drużyny występujące na parkiecie mogły wiele nauczyć się od zawodników z „Żabką” na koszulkach, a że były to drużyny szkolne, to zapewne ta nauka nie pójdzie w las.

„Westovia” wygrała wszystkie swoje mecze, a jej zawodnicy zdobyli wszystkie możliwe tytuły, po za tytułem „Króla Strzelców”, pomimo tego, że najskuteczniejszy snajper „Westovii” – Conrad Sterling zdobył aż pięć bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju był Jakub Kaleta, który pod nieobecność Oliwiera Kolbusza swoją pozycję w obronie zamienił na stanie między słupkami, a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Dominik „Kokon” Szczerba.

zdjęcie(3)

Sam turniej sprawił wiele radości jego uczestnikom i szkoda tylko, że wzięły w nim udział tylko cztery zespoły.

„Westovia” wystąpiła w składzie – Jakub Kaleta, Bartosz Szatko, Dominik Szczerba, Nikoletta Borysiak, Mateusz Giebał, Maksym Główczyk,  Jakub Czenczek, Mateusz Podosek, Kacper Kukla, Conrad Sterling i Bartosz Biś.

kholbee