Ośmiu wspaniałych skrzatów

Nie mogła wystartować Liga Skrzatów ze względu na pogodę, ale wreszcie nadeszła odpowiednia pora, kiedy ci najmłodsi mogli czerpać z uroków rozgrywek. Niefortunny był jednak termin przyłożonych zawodów, w wyniku czego trenerzy nie mogli się pojawić ze względu na zarezerwowane prywatne plany. Swoje uwagi organizacyjne przekazali rodzicom, którzy zrobili wszystko, by zapewnić im opiekę, bezpieczeństwo i przede wszystkim radość z gry. Wyznaczone osoby zasłużyły na medal i wszystkim się należą podziękowania! Ta inauguracyjna seria odbyła się na orliku os. Zielone, a na turnieju pojawiło się ośmiu wspaniałych skrzatów. Zostali podzieleni na dwie drużyny, a radość z gry i zdobytych goli była po prostu fantastyczna. To pozwoliło im odnieść same zwycięstwa, więc tym razem łez rozpaczy nie było, ale rywale także starali się ugrać dla siebie jak najwięcej. Nasi najmłodsi gracze doskonale spisali się tym razem rywalizując z takimi zespołami jak KS Błękitni Tarnów, Metal Tarnów, Unia Tarnów, FA Dąbrowa Tarnowska, FA Tarnów i AP Champions Tarnów.

Następna runda: ZAKLICZYN, 20.05.2017, ORLIK przy kompleksie rekreacyjno-sportowym „Kamieniec” w Zakliczynie, Kamieniec 1. – terminarz

Westovia: Arkadiusz Podsiadło, Kacper Dychtoń, Mateusz Woszczyna, Karol Kot, Bartłomiej Rępała, Szymon Lis, Bartosz Wałach, Jakub Bartoń.

Fot. Kamil Woszczyna (na profilu rocznika 2010 także zdjęcia wykonane przez Jagodę Podsiadło.