Paweł Bargiel startuje w wyborach do samorządu

Szanowni Rodzice,

LIST OTWARTY

16 listopada 2014 odbędą się wybory samorządowe. Miło mi poinformować, że na udział w nich zdecydował się kandydować Paweł Bargiel – działacz społeczny i tata młodego piłkarza UKS WESTOVIA. Dał się on już wcześniej nam poznać,  jako pomysłodawca projektów obywatelskich związanych z modernizacją boisk sportowych na Os. Legionów oraz przy ul. Wojska Polskiego. Dzięki  m.in. Państwa głosom udało się obydwa projekty zakwalifikować do realizacji w latach 2014-2015.

Kolejne pomysły, z którymi chciałby się zmierzyć w najbliższych latach zostały zamieszczone w jego programie wyborczym dostępnym na stronie www.pawelbargiel.pl

Nasz kandydat na radnego miejskiego startuje z okręgu nr 4 (LISTA 3 MIEJSCE 4)

Mam świadomość, że nie wszyscy Państwo mieszkają w tym okręgu.

Mam również świadomość, że wielu z Państwa może mieć kogoś bliskiego z rodziny bądź znajomego, kto jest zameldowany w okręgu nr 4 (wykaz ulic prezentuję poniżej), w skład którego wchodzą m.in.: Osiedla Westerplatte, Jasna,  Legionów, czy Północ.

Ja osobiście popieram naszego kandydata na radnego miejskiego, nie tylko za to co udało mu się do tej pory zrobić, ale przede wszystkim za to, że sprawy dotyczące sportu dziecięcego i młodzieżowego są mu szczególnie bliskie.

Artur Koza – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego WESTOVIA Tarnów

 pawelbargiel-westovia

OKRĘG NR 4 w Tarnowie

ulice: Bitwy o Wał Pomorski, Bitwy pod Cedynią, Bitwy pod Monte Cassino, Bitwy pod Studziankami, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Adama Boryczki, Długa, Do Prochowni, Drozdów, Graniczna od nr 20 – 84 (parzyste), Jasna od nr 35 – 103 C (nieparzyste), Księżycowa, gen. Langnera, Leśna, Marynarki Wojennej, Nowodąbrowska od nr 111 – 135 (nieparzyste), Obrońców Poczty Gdańskiej, Odległa, Osiedle Legionów H. Dąbrowskiego, Promienna, 16 Pułku Piechoty, Rydza Śmigłego, Słoneczna od nr 2 – 86 (parzyste), Słowików, Starodąbrowska od nr 21 – 49 (nieparzyste) i od nr 18 – 48 (parzyste), Szpitalna od nr 23 – 61 (nieparzyste) i od nr 38 – 88 (parzyste), Westerplatte, Widok od nr 33 – 141 (nieparzyste) i od nr 26 – 128 (parzyste), Wojska Polskiego, Zaułek, Zdrowa

Aleje: Matki Bożej Fatimskiej od nr 31 – 109 (nieparzyste)

Skwery: Artystów im. Jerzego Brauna

Ronda: Giedroycia, Reagana