Jak co roku wizyta św. Mikołaja w Westovii łączyła się z integracją lokalnego środowiska wśród dzieci. Tym razem jednak rodzice aktywnie spędzili ten czas i dla dorosłych uczestników odbyły się mecze, w których było dużo zabawy i śmiechu. To jednak zachęciło ich do wysunięcia pomysłu, aby zorganizować w przyszłości więcej takich akcji, dlatego też na wiosnę zorganizujemy pierwszą ligę z udziałem rodziców z podziałem na roczniki. Największą uwagę na sobie skupiał jednak św. Mikołaj (przyjaciel trenera Pawła Półkoszka) i nasze kochane dzieci, które częstowały się słodkościami zakupionymi przez siwobrodego darczyńcę, a także korzystały z cateringu przygotowanego przez Komitet Organizacyjny Westovii, tj. Agnieszka Srebro, Agata Wałach, Milena Koza, Jagoda Podsiadło, Dariusz Kaczmarczyk, oraz  licznych Rodziców, którzy przynosili swoje wypieki, słodycze i owoce. Dziękujemy Wam za to, bo skorzystały na tym nasze pociechy, a jak wiadomo, ich radość to nasza radość.

Mikołaj z Westovią 2017 odbył się bez udziału gości, a został podzielony na trzy sektory. W pierwszym udział wzięli najmłodsi gracze, czyli rocznik 2010, 2011 i 2012, a tu rola świętego była nieodzowna, gdyż wpatrywali się w niego z największym zainteresowaniem. Na końcu każdy z nich otrzymał podarek, a pamiątkowe zdjęcie będzie nie tylko wspomnieniem, ale zostanie wykorzystane do pierwszego kalendarza Westovii – przejdź tutaj. Profesjonalne zdjęcia wykonał Jakub Marek, któremu dziękujemy za całoroczny wkład w rozwój naszego klubu.

Starsze roczniki także były podzielone, gdzie najpierw rocznik 2009, 2008 i 2007 występował na przemian na dwóch boiskach, a w środku swoje mecze rozegrali rodzice. Zaś rocznik 2004, 2005 i 2006 został całkowicie wymieszany między sobą, przez co zawodnicy poznali siebie nawzajem, zawierając nowe przyjaźnie i znajomości. Tu rola św. Mikołaja była nieco mniejsza, bo zawodnicy doskonale się bawili w swoim gronie, a prezenty otrzymali od „elfów”.

Szczególne podziękowania dla wszystkich Trenerów, którzy poświęcają swój czas na szkolenie naszych dzieci, a ich praca i rola pedagoga wpływa na rozwój młodego sportowca.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, nie tylko podczas sobotniego wydarzenia, ale także przez cały 2017 rok!

Galeria 1 – fot. Artur Koza

Galeria 2 – fot. Jakub Marek