Piątkowe popołudnie z orlikami i skrzatami

Rozgrywki Ligi Małych Orłów podczas jesiennych zmagań podzielone są z reguły na dwa dni powszednie, gdzie żaki i skrzaty rywalizują we wtorki, a orliki w czwartki. Tym razem nastąpiło odstępstwo od reguły i drużyny Westovii zaprezentowały się w piątkowe popołudnie, a wszystko działo się w Tarnowie. Orliki młodsze, tj. z rocznika 2009 rozegrały swoje pojedynki na stadionie Błękitnych Tarnów i nieznacznie gospodarzom, tracąc jedyną bramkę. Gorycz porażki musieli też przełknąć w potyczce z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, ale zdecydowanie lepiej radzili sobie w tym meczu, aniżeli miało to miejsce w pierwszej rundzie. Stracili bowiem „tylko” trzy gole, ale dwa zdołali strzelić i niewiele zabrakło do remisu. Taki wynik nastąpił w pojedynku z Iskrą Tarnów, co ucieszyło samych zawodników, dodając im wiary w swoje umiejętności. Dwa trafienia w tym dniu to zasługa Marcela Sikorskiego, a jedno oczko dołożył Nikodem Malinowski.

Na obiekt Metalu Tarnów powróciła drużyna skrzatów, rozgrywając swoją trzecią rundę. Tym razem jednak wystąpiły dwa zespoły rocznika 2012, a tu pojawili się kolejni debiutanci. Jan Łygan i Antek Kłęk nie tylko dobrze się zaprezentowali to w dodatku już w pierwszym swoim turnieju zdobyli pierwsze gole. Świetną formę strzelecką zaprezentował też Franek Patyk, Adam Kubis, czy Wojtek Grzebieniowski, ale także Gabriel Cegielski i Szymon Szynal cieszyli się ze swojej zdobyczy, a Olaf Malisiewicz i Franek Ogonowski zaciekle bronili dostępu do własnej bramki.

Westovia 2009: Alan Kaczmarczyk, Marcel Sikorski, Maks Marszalik, Krzyś Babiarz, Piotr Czura, Niko Malinowski, Dawid Broński, Filip Gębala, Miłosz Kulig, Sebastian Kordek oraz trener Damian Chudyba.

Westovia 2012: Adam Kubis, Wojciech Grzebieniowski, Olaf Malisiewicz, Franek Ogonowski, Franek Patyk, Jan Łygan, Antek Kłęk, Gabriel Cegielski, Szymon Szynal oraz trener Artur Koza.

2012
2009