Pierwsza piłkarska środa

Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej swoje rozgrywki zaplanował już w sierpniu, lecz dla młodzików i trampkarzy ciężko było w tym czasie przeprowadzać treningi pełną kadrą. Niemal wszystkie spotkania z wakacji zostały przełożone na wrzesień, a rocznik 2006 jako pierwszy wystartował ze swoimi rozgrywkami, o czym już informowaliśmy. Ta sama drużyna po meczu wyjazdowym w końcu zagrała na swoim obiekcie, a miało to miejsce w środę. Mecz z LZS Olesno rozpoczął się doskonale, gdyż najwyższy na boisku Piotr Półkoszek zdobył głową gola po zagraniu Wiktora Ceglińskiego. Po chwili było już 2-0 i wydawało się, że mecz jest pod kontrolą. Niestety, ale nadmiar błędów w defensywie sprawił, że Krzysztof Osysko miał ręce pełne roboty i nie zdołał wszystkiego wybronić. Gracze z Olesna trzy razy umieścili piłkę w siatce i objęli prowadzenie. Wtedy jednak sprawy w swoje ręce wziął Bartłomiej Zieliński i trzy razy cieszył się ze zdobyczy bramkowej, a raz brał udział w zamieszaniu podbramkowym, kiedy to rywal popisał się niefortunną interwencją.

Lepsze wrażenie zrobili trampkarze, którzy w swoim pierwszym meczu wygrali wyjazdowe spotkanie z Zorzą Zaczarnie. Z kilkunastu, lub więcej okazji, udało się wykorzystać osiem. Hattrickiem popisał się Karol Bednarz, dwa oczka dołożył Daniel Wójtowicz, a Kuba Soja, Dawid Słota, Tomek Czapnik, zdobyli po jednej bramce. na koniec gospodarze także cieszyli się z gola, zaliczając honorowe trafienie.

Zorza Zaczarnie – Westovia 1:8 (0:3)
Bramki: 3x Karol Bednarz , 2x Daniel Wójtowicz, Kuba Soja, Dawid Słota, Tomek Czapnik

Westovia: Oliwier Piwowarczyk, Kacper Srebro, Adam Kaczka, Bartłomiej Świder,Tomek Czapnik, Jakub Soja, Patryk Mleczko, Dawid Słota, Daniel Wójtowicz, Sebastian Koza, Igor Poznański, Karol Bednarz, Szymon Jamróg, Michał Radzik, Mariusz Pawłowski, Adrian Kużdżał.

Westovia – LZS Olesno 5:3 (2:1)
Bramki: Piotr Półkoszek, 3x Bartłomiej Zieliński, samobój

Westovia 2006: K. Osysko, K. Blicharz, B. Zieliński W. Cegliński, N. Świątek, P. Półkoszek, W. Wiejacki, K. Okoński, Ł. Radzik, A. Wrochniak, F. Manijak, A. Witek, I. Wielgus, A. Ryś.