Pierwsze gole Srebro i Jamróga

Po raz pierwszy Liga Żaków była organizowana przez UKS Westovia, a Orlik os. Zielone jej gospodarzem. Ze względu na rosnącą liczbę uczestników podzielono kadrę młodych „żabek” na dwa osobne podmioty, gdzie w jednej wystąpili przede wszystkim zawodnicy z rocznika 2005. W drugiej zaś głównie 2006 plus gościnnie Bartosz Biś i Dominik Szczerba. To spowodowałosrebro wyrównanie sił i atrakcyjniejsze widowiska. Faworytem był Okocimski Brzesko i faktycznie spełnił swoje oczekiwania. Bardzo dobrą skutecznością wykazał się w tym dniu Kacper Srebro (zdj), który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali i były to jego pierwsze ligowe trafienia. Również Szymon Jamróg zaliczył swojego pierwszego gola. Z bardzo dobrej strony pokazali się także bramkarze, a w szczególności Krzysztof Osysko.

Westovia – Iskra 1-1 (Szymon Jamróg)
Westovia II – Iskra (Bartosz Biś, Dominik Szczerba)
Westovia II – TAP 0-0
Westovia – TAP 1-0 (Kacper Srebro)
Westovia – Okocimski Brzesko 0-2
Westovia II – Okocimski Brzesko 1-1 (Dominik Szczerba)
Westovia – Westovia II (Kacper Srebro – 2x Dominik Szczerba)

Westovia: Oliwier Piwowarczyk, Sebastian Koza, Kacper Srebro, Szymon Jamróg, Antoni Klepacki, Leszek Niewola, Daniel Wójtowicz.

Westovia II: Krzysztof Osysko, Piotr Tomaszowicz, Kacper Marszalik, Michał Kurowski, Maciej Firszt oraz Bartosz Biś, Dominik Szczerba.

Sztab: Artur Koza, Michał Marzec, Paweł Kasprzyk oraz Przemysław Barnaś.