Pierwsze przetarcie przed sezonem na hali

Westovia Okna Pawłowski już poważniej zaczyna myśleć o przyszłości w zbliżającym się sezonie 2013/2014 Tarnowskiej Ligi Futsalu. Paweł Kasprzyk już niemal do końca skompletował kadrę zespołu, która ma powalczyć o czołowe lokaty. Pierwszym przetarciem był występ towarzyski z czwartoligowym Behaton Faster Team na hali Jaskółka. Mecz zakończył się wysoką wygraną, a na listę strzelców wpisywał
koza się 4x Łukasz Chrobak, 4x Filip Wójcik, 3x Kamil Kawa, 4x Michał Kubis, Daniel Sikorski, Kamil Kociara, Konrad Fryś i 3x Artur Koza (zdj). Oprócz nich w bramce wystąpił Krzysztof Michałek, a wśród sztabu oprócz selekcjonera był również obecny Przemysław Barnaś.

Pewne jest to, iż z kadrą pożegnał się Artur Barszcz, który przeszedł do Akademii Futsal Tarnów, a Witold Szczurek, Paweł Żaba i Grzegorz Olesiński będą tylko sporadycznie wspomagać naszą drużynę. Niewykluczone, że do zespołu wróci Sebastian Hajduk, oraz Bartłomiej Krużel, dla którego będzie to pierwszy sezon w pierwszej drużynie Westovii. Na sparingu zabrakło również Tomasza Barczaka.

Kłopoty ze zdrowiem miał natomiast Marek Nalepka, który wprawdzie już wcześniej zapowiedział rozstanie zespołem, ale teraz jego rozbrat z piłką będzie nieco dłuższy. Buliemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zdjęcia ze sparingu można oglądnąć na stronie Behaton Faster Team – Facebook
.