Pierwszy występ żaków w Małej Lidze

ZKS Unia Tarnów po raz pierwszy organizuje cykl zawodów dla orlików, żaków i skrzatów, a miejscem zawodów jest boisko TOSiR, ul. Wojska Polskiego. Rozgrywki podzielone są na 4 cykle, z czego 3 pierwsze to eliminacje, a ostatnia to finał w dniu 24 czerwca na Stadionie Miejskim. Dla rocznika 2009 i 2010 była to pierwsza okazja to zmierzenia się z innymi rywalami, a było ich sporo. Unia Tarnów, Błękitni Tarnów, TAP Tarnów, Orlik Debno,  Nowa Jastrząbka  i Iskra Tarnów to rywale, z którymi przyszło się mierzyć. W dodatku ci starsi podzieleni byli na dwie grupy ze względu na nieobecność ekipy z Pogórskiej Woli.

Westovia 2009: Broński Dawid, Czura Piotr, Kaczmarczyk Alan, Kapecki Wojciech, Konieczny Dominik, Król Eryk, Król Nikodem, Kukułka Patryk, Marszalik Maksymilian, Molak Filip, Nagoński Wiktor, Sikorski Marcel i Stus Aleksander oraz trener Damian Chudyba.

Westovia 2010: Dobrowolski Marek, Filiński Damian, Kot Karol, Lis Szymon, Łoś Igor, Płachno Krystian, Podsiadło Arkadiusz, Rępała Bartłomiej, Srebro Piotr i Wałach Bartosz oraz trener Piotr Srebro.

Rocz. 2009 i 2010 – Mała Liga – 1 runda