Piknik Piłkarski na zakończenie sezonu

„Zdearzenia”, czyli Święto Miasta Tarnowa to trwające kilka dni wydarzenia kulturalne, sportowe, muzyczne, historyczne oraz wszelkiego typu przedsięwzięcia mające na celu integrację tarnowskiej społeczności. Wśród szerokiego wachlarza proponowanych imprez, znalazła się również oferta udziału w Pikniku Piłkarskim pod nazwą „Bezpieczne Wakacje z Piłką Nożną”. To wydarzenie odbyło się przy ścisłej współpracy z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W tym dniu zaplanowano cztery turnieje piłkarskie w rocznikach 2008, 2009, 2010 oraz 2011 i młodsi. Początkowo pogoda pozwoliła na rozegranie gier, ale później przegoniła uczestników na pobliskie zadaszone boisko. Tam natomiast zorganizowane były cztery konkursy oraz zabawy kule wodne, walka sumo oraz klocki. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dla zawodników Westovii było to też oficjalne zakończenie sezonu, a to dodatkowo każdy z nich otrzymał statuetkę oraz tablo, przygotowane przez Gabrielę Półkoszek i Beatę Michalik. Pogoda nie pozwoliła starszym zawodnikom na podsumowanie sezonu, ale w przyszłym tygodniu te zaległości zostaną odrobione.

Z pewnością te wydarzenia nie byłyby tak skoordynowane, gdyby nie pomoc i udział w tym przedsięwzięciu wielu osób. Nieodzowna pomoc Tomasza Szczepańskiego przy organizacji turnieju, plus skoordynowanie działań przez trenerów. Piotr Srebro, Damian Chudyba, Tomasz Malec, Tomasz Włodarski oraz nieobecni w tym dniu: Bartłomiej Kryczek, Dariusz Kaczmarczyk i Leszek Wojnarowski to osoby, które poświęcają swój czas, aby uczyć i wychowywać nasze dzieci, wielokrotnie zachowując stoicki spokój.

Podziękowania należą się też trenerom innych klubów, którzy również pomagali przy organizacji, a w szczególności te słowa „dziękujemy bardzo” należą się trenerowi KS Błękitni Tarnów. Paweł Holcman zawsze chętnie udziela się przy różnych inicjatywach i nigdy nie powiedział „nie”. Po raz kolejny użyczył potrzebnych bramek, a też nie po raz pierwszy wcielał się w rolę sędziego.

Konkursy to dzieło kilku osób, którym serdecznie dziękujemy za organizację: Milena Koza, Agnieszka Srebro, Jagoda Podsiadło, Agata Wałach, Kamila Knapik, Michał Wałach oraz Liliana, Emilia i Oliwia.

Atrakcje kulinarne to „robota” dwóch pań: Katarzyna Gromniak i Edyta Marszalik, to one zadbały o podniebienia naszych dzieci.

Nie sposób wymienić wszystkich, którzy jeszcze przyczynili się do wspólnego projektu, jakim było to wydarzenie sportowe, ale możemy skwitować to jednym słowem: DZIĘKUJEMY!

Galeria – fot. KS Błękitni