Piłkarski Dzień Dziecka w Żabnie

W pierwszy weekend czerwca drużyna Orlików z rocznika 2014 miała okazje wystąpić w turnieju „V Piłkarski Dzień Dziecka”, na boisku głównym, którego gospodarzem jest MLKS Polan Żabno. Bardzo sprawna organizacja, trzy boiska, dużo grania, bardzo dużo atrakcji dla dzieci (m.in. dmuchańce, arena do gry 1v1, dart piłkarski, posiłek oraz przekąski dla każdego zawodnika, wata cukrowa, malowanie twarzy itp.)

Turniej rozpoczął się o 9:00 rywalizacją w dwóch grupach po 6 zespołów (m.in. Polan Żabno, Puszcza Niepołomice, Wisłoka Dębica, Metal Tarnów, Czarni Połaniec, Orlik Dębno, Victoria Czermin, AP Wierzchosławice), następnie po fazie grupowej nastąpił podział na dwie grupy: Liga Mistrzów i  Liga Europy. Drużyna  zaprezentowała się dobrze w każdy mecz wkładając wysokie zaangażowanie, co nie było łatwe patrząc na ilość rozegranych minut oraz warunki pogodowe. Wygrane, remisy oraz porażki doskonale zwieńczyły „deszcz cukierków z nieba”, czyli przelot samolotu, który na murawę zrzucił cukierki, co spowodowało uśmiech na twarzy nie tylko dzieci, ale i dorosłych 😉

Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został Tymon Wołczacki, a puchar za udział w  turnieju u siebie na półce postawi Jan Kwater, który w tym dniu był kapitanem drużyny. Gratulujemy!

Westovia 2014 II: Leon Kłęk, Jan Kwater, Jan Stelmach, Hordii Oliinyk, Tymon Wołczacki, Kazimierz Rusek, Aleks Gromniak, Olek Mierzwa, Damian Haraf, Błażej Haraf.