Zimno, wiatr, padający śnieg i wszystkie przeciwności klimatyczne nie przeszkodziły zawodnikom Westovii i zaproszonym gościom w sympatycznej zabawie mikołajkowej. Tarnowskie kluby Błękitni, Metal i Iskra oraz Ciężkowianka Ciężkowice i Football Academy Dąbrowa Tarnowska wspólnie cieszyły się z rywalizacji na parkiecie ZSO 4 w Tarnowie. Oprócz Westovii współorganizatorem było również Powiatowe Zrzeszenie LZS i TOZPN, a puchary ufundowała firma ExlusiveGraw. Jednak najważniejszym elementem dla najmłodszych dzieci była wizyta św. Mikołaja, który przybył na zaproszenie Pawła Półkoszek.Obsługa techniczna i fotograficzna również bardzo dobrze wywiązały się z powierzonych obowiązków.

kukus_najmlodszy

Skrzaty to najmłodsi adepci piłki nożnej a w aktualnym sezonie to dzieci urodzone w 2007 roku i młodsi. Westovia posiada liczną grupę w tej kategorii wiekowej, więc została podzielona na trzy grupy. Najlepsi jednak okazali się adepci Iskry Tarnów, Westovia uplasowała się na drugim miejscu, a gracze z Dąbrowy Tarnowskiej na trzecim miejscu.

skrzaty_mikolaj

 

Najliczniejsza grupa Westovii to są Żaki i tu do rywalizacji przystąpiły aż cztery zespoły z „żabką” na piersi. Zostały one jednak podzielone na dwie grupy a do każdej z nich przydzielone były po dwa zespoły. W grupie „A” była to Football Academy Dąbrowa Tarnowska i Błękitni Tarnów, a w tej drugiej Iskra Tarnów i Ciężkowianka Ciężkowice. Po zaciętych pojedynkach goście z Dąbrowy i Ciężkowic okazali się najlepsi w swoich grupach, drugie miejsce przypadło gospodarzom i sąsiadom z Iskry, a na najniższym miejscu podium znaleźli się również gospodarze i Błękitni.

zaki

Szeroka ławka Orlików świadczy o tym, że ich celem jest rozwój i dążenie do jak najlepszych wyników sportowych. Mimo nie straconych goli zdobyli zaledwie trzy punkty, gdyż wszystkie ich mecze kończyły się bezbramkowym wynikiem. To dało im tylko trzecią lokatę, a za nimi znalazła się tylko Ciężkowianka. Przed nimi zaś tarnowskie drużyny Błękitnych i Iskry.

Orliki_kadra

W Młodzikach dominowały dziewczęta, a najlepszą z nich okazała się wyróżniona Wiktoria Sadecka. Gospodarze jednak zajęli trzecią lokatę, a przed nimi znalazły się ekipy Błękitnych i Ciężkowianki. W Trampkarzach zaś Metal Tarnów zajął pierwszą i trzecią pozycję, a gracze z Ciężkowic zajęli drugą lokatę.

sadecka_najlepsza

 

 

>>>>>>> FOTOGALERIA <<<<<<<<