Plan oldbojów zrealizowany

Im bliżej końca rozgrywek to coraz lepiej radzą sobie oldboje w Tarnowskiej Lidze Futsalu Oldbojów. Naszym pierwszym rywalem podczas 9 kolejki była niepokonana dotąd drużyna Darkom. Z kompletem punktów przewodzi stawce i jest głównym kandydatem do wygrania ligi. Jednak musiała się nieco napracować, by zainkasować kolejne punkty. Na pewno we znaki dała im się  para Artur Koza –wijas Rafał Stochmal, gdyż po ich dwójkowej akcji Westovia wyszła na prowadzenie, a strzelcem popularny „prezes”. Lider zdołał jednak wyrównać przed przerwą. Po przerwie fantastycznym strzałem popisał się bramkarz przeciwnika, który włączył się jako piąty zawodnik i po dobrze rozegranym rzucie rożnym uderzył nie do obrony. Tym samym drużyna musiała się otworzyć i w wyniku czego stworzyła kilka okazji, które nie zakończyły się sukcesem. Dopiero znów dwójkowa akcja zakończona celnym strzałem „Stofka” zmieniła losy spotkania, ale w samej końcówce Darkom dołożył kolejne dwa trafienia i zakończyło się porażką 2-6.

W pierwszym meczu urazu nabawił się Rafał Piwowarczyk, a do składu dołączył Paweł Bargiel. Przeciwnikiem zaś była drużyna Young Boys Tuchów i stawką szóste miejsce w tabeli. Mimo licznych ataków nie udawało się zdobyć brami, aż w końcu sprytnym strzałem Artur Koza znalazł sposób. Po przerwie drugie trafienie dołożył Tomasz Wijas (zdj), a na 3-0 podwyższył Rafał Stochmal. Gdy wydawało się, że Piotr Biś w końcu zanotuje czyste konto to pojawił się błąd w ustawieniu defensywy. Nie zmieniło to jednak faktu, iż oldboje Westovii wygrali spotkanie i aktualnie zajmują szóstą lokatę.

Westovia: Piotr Biś, Marcin Jamróg, Rafał Piwowarczyk, Paweł Bargiel, Krzysztof Wzorek, Henryk Wilk, Tomasz Wijas, Rafał Stochmal, Mirosław Szczerba, Artur Koza oraz Przemysław Barnaś.