Po świetnym turnieju pozostał niedosyt

Pierwszy turniej rocznika 2008 miał miejsce na hali Gumniska w Tarnowie, lecz wtedy chłopcy grali ze starszymi kolegami. W sobotę jednak udali się na rywalizację z rówieśnikami do Mielca, a dokładniej Chorzelowa, dzięki czemu trener Bartłomiej Kryczek wraz z Maciejem Kukuś mógł sprawdzić sportowe miejsce swoich podopiecznych.

 

W pierwszym meczu z Resovią Rzeszów po przygniatającej przewadze Westovii na strzał zdecydował się Maciej Marek i Westovia mogła cieszyć się z 3 pkt. W drugim meczu zagraliśmy z Mosir Mielec i kolejna wygrana 3:0. Bramki strzelali po bardzo ładnych akcjach Filip Marszalik dwa razy i Maciej Marek. Trzeci mecz to pojedynek z AP Mielec i niestety pechowa przegrana 1:0 na 10 sek. przed końcem meczu. W ostatnim meczu w grupie wygrana 4:2 po bardzo pięknym meczu, gdzie 2 bramki zdobył znów „Fifa”, a po jednym dołożyli Leon Kukuś i znów Maciek. W meczu o 3 miejsce po wspaniałej walce nastąpiła przegrana 2:1 z Igloopolem Dębica. Bramkę w tym meczu strzelił Filip Marszalik, który został królem strzelców Westovii mając na koncie 5 bramek. Najlepszym zawodnikiem Westovii zaś został Maciej Marek, który na parkiecie w Chorzelowie pokazał sportową wolę walki!

Westovia Tarnów – Resovia Rzeszów  1:0  (Maciej Marek)

Westovia Tarnów – Mosir Mielec  3:0  (Filip Marszalik-2, Maciej Marek-1)

Westovia Tarnów – AP Mielec  0:1

Westovia Tarnów – DAP Dębica  4:2  (Filip Marszalik-2, Maciej Marek-1, Leon Kukuś-1)

1. AP Mielec               4   12 pkt.   13-0
2. Westovia Tarnów    4    9  pkt.    8-3
3. Resovia Rzeszów     4    4 pkt.    4-6
4. DAP Dębica             4    3 pkt.    5-7
5. Mosir Mielec            4    1 pkt.    2-15

o 3 miejsce
Westovia Tarnów – Igloopol Dębica  1:2  (Filip Marszalik -1)

Najlepszy zawodnik Westovii – Maciej Marek

Najlepszy strzelec Westovii – Filip Marszalik  – 5 bramek

 

2008
Trenerzy Bartłomiej Kryczek i Maciej Kukuś bardzo dziękują wszystkim zawodników którzy uczestniczyli w turnieju:
Filip Jarmuła, Maciej Marek, Wojtek Dębowski, Dominik Kukułka, Natan Rosiak, Filip Dychtoń, Kacper Marszalik, Hubert Wałach, Leon Kukuś, Michał Fox.
Foto: Jakub Marek