Podwójna radość młodzików

Rocznik 2006 może być bardzo zadowolony z minionego weekendu, gdyż mimo dużej intensywności rozegrali zawody zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Najpierw udali się do pobliskiej Łękawicy, a zaczęli od remisu z Tuchovią po golu Wojtka Wiejackiego. Nasz filigranowy zawodnik zaliczył także trafienie w meczu z pierwszą drużyną KS Łękawica, a oprócz niego piłkę do siatki pakował Piotr Półkoszek, Adrian Witek, Kacper Okoński i Wiktor Cegliński. Ten wynik 7-0 dał duże prawdopodobieństwo awansu do finału, bo w ostatnim meczu grupowym wystarczyło zremisować z LKS Szynwałd. Tak też się stało, gola zdobył Łukasz Radzik. W ostatnim meczu tego turnieju rywalem była druga drużyna z Łękawicy, a tu Łukasz i Igor Wielgus cieszyli się nie tylko z goli, ale przede wszystkim z faktu, że ich drużyna Westovii 2006 została zwycięzcą turnieju.

Dzień później zawodnicy rozegrali kolejkę w ramach Halowej Ligi TOZPN i też mogą być bardzo zadowoleni z występu. Jedynie porażka 0-2 z Tarnovią mogła przyćmić dobrą dyspozycję drużyny, ale w pozostałych spotkaniach było tak jak sobie tego życzyli. Z Błękitnymi i FC Pawęzów wygrali po 3-1, a na listę strzelców wpisywał się Wojciech Wiejacki , Piotr Półkoszek i Kacper Okoński. Ten ostatni zaliczył także trafienie w meczu z KS Ryglice, a dwa oczka dołożył Mariusz Pawłowski.

Westovia 2006: Piotr Półkoszek, Kacper Okoński, Krzysztof Osysko, Piotr Maziarka, Adrian Witek, Mariusz Pawłowski, Wiktor Cegliński, Łukasz Radzik, Wojciech Wiejacki, Igor Wielgus, Jakub Marchwica oraz trener Bartłomiej Klepacki.Więcej zdjęć na grupie Facebook rocznika 2006 – zobacz