Poniedziałek i wtorek na plus

Dużo gier w ostatnim czasie daje powód do radości dla zawodników Westovii w różnych rocznikach. Po intensywnym weekendzie przyszedł także czas na rywalizację w środku tygodnia, a szczególnie obfity w rozgrywki był poniedziałek i wtorek. Jak się okazało był to okres na plus, bo w tym czasie rywalizowały cztery zespoły. Dwa z nich wystąpiły w lidze żaków TOZPN, gdzie rocznik 2009 udał się na boisko KS Błękitni, a ich młodsi o rok koledzy zagrali w Pogórskiej Woli. Podopieczni Damiana Chudyby w tym dniu byli jak rozpędzona lokomotywa i zaprezentowali wyśmienitą formę, zdobywając w trzech spotkaniach aż 20 goli, a tracąc zaledwie jednego. Radośnie także zagrali podopieczni Piotra Srebro, gdyż oprócz zdobytych wielu goli, prezentowali niezłą grę, co trenerowi przyprawiało uśmiech na twarzy. W dodatku mógł skorzystać z niemal wszystkich swoich zawodników, a niektórzy z nich mieli po raz pierwszy możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, a szczególnie Mateusz Soboń i Dawid Porębski pokazali się z bardzo dobrej strony.

O punkty ligowe zmagali natomiast trampkarze i młodzicy, a swoje pojedynki rozstrzygnęli na swoją korzyść. Rocznik 2004/2005 zagrał przedostatni swój mecz ligowy z Liskiem Lisia Góra i już pierwszy strzał był skuteczny. Jakub Soja zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie trafiła do celu. Mimo kilku następnych okazji nie udało się w pierwszej połowie zdobyć więcej goli, by uspokoić grę. W końcu jednak po dobrym rozegraniu piłki, lewą stroną pomknął Fabian Jasiak i precyzyjnym strzałem w długi róg podwyższył stan meczu. Za chwilę Bartłomiej Świder zaatakował z prawej strony i zdobył pierwszego swojego gola w barwach Westovii. Idąc dalej za ciosem udało się zdobyć jeszcze dwa trafienia, a uczynił to Tomasz Czapnik z główki i Antek Klepacki po składnej akcji. Na koniec rywal zdobył swojego gola, a mecz zakończył się wynikiem 5-1. Z kolei rocznik 2006 grając także na własnym boisku gościł zespół Dunajca Mikołajowice, a obawy przed tym pojedynkiem były spore. Z szerokiej kadry wypadło bowiem wielu zawodników, a udało się do gry zachęcić jedynie 10 zawodników. Z tej okazji nie mógł nie skorzystać jednak Kacper Okoński, który w tym dniu obchodził swoje urodziny i jak się okazało, był to dla niego wyśmienity prezent. Dlaczego? Ponieważ zdobył aż cztery gole i walnie się przyczynił do wygranej. Asystował mu Kacper Jurek, który swój dobry występ także okrasił golem. Dwa oczka dołożył jeszcze Adrian Witek, a przy jednej z nich asystował Paweł Ciemny. Na szczególne brawa zasłużył Dawid Słota, który dowodził drużyną grając uważnie w defensywie i poprowadził swój zespół do wygranej 7-0.

Westovia 2009: Bartłomiej Kuczek, Alan Kaczmarczyk, Krzysztof Babiarz, Nikodem Malinowski, Marcel Sikorski, Piotr Czura, Filip Molak, Maks Marszalik oraz trener Damian Chudyba

Westovia 2010: Karol Kot, Szymon Lis,Damian Filiński, Bartosz Wałach, Piotr Srebro,Arek Podsiadło, Marek Dobrowolski, Krystian Płachno, Bartek Rępała, Igor Łoś, Mateusz Soboń, Benjamin Błaszkiewicz, Dawid Porębski, Maksymilian Kozioł, Mateusz Woszczyna oraz trener Piotr Srebro

Westovia – Lisek Lisia Góra 5-1 (Jakub Soja, Fabian Jasiak, Bartłomiej Świder, Tomasz Czapnik, Antek Klepacki)

Westovia 2004: Oliwier Piwowarczyk, Kacper Srebro, Adam Kaczka, Daniel Wójtowicz, Tomasz Czapnik, Patryk Mleczko, Jakub Soja, Dawid Mikoś, Antek Klepacki, Wiktor Wojtanowski, Karol Bednarz, Bartek Świder, Mariusz Pawłowski, Adrian Kużdżał, Szymon Jamróg, Fabian Jasiak i Igor Poznański oraz Paweł Soja i Bartłomiej Klepacki.

Westovia – Dunajec Mikołajowice 7-0 (4x Kacper Okoński, 2x Adrian Witek, Kacper Jurek)

Westovia 2006: Krzysztof Osysko, Piotr Półkoszek, Dawid Słota, Jakub Blicharz, Paweł Ciemny, Wojciech Wiejacki, Adrian Witek, Kacper Jurek, Kacper Okoński i Patryk Tomaszowicz oraz Artur Koza i Paweł Półkoszek.

2004
2006
2010