Remis i porażka w MTLF

Po pierwszej udanej kolejce tym razem nieco mnie optymizmu było w drugiej kolejce Młodzieżowej Tarnowskiej Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Przed tygodniem Wice Team zostało pokonane dwukrotnie, a teraz nie udało się wygrać z Kocik Grabówka. W kategorii U-16 po wyrównanych pierwszych minutach, końcówka była fatalna i skończyło się porażkąwojcik 0-10. Takie wyniki nie mogą dziwić w U-14, gdzie grają orliki Westovii, ale ten wynik mocno niepokoi. Ciut lepiej poszło starszym kolegom, gdzie w bramce gościnnie zagrał Adrian Zachara. Nie zdołał jednak zachować czystego konta i rywal wyszedł na prowadzenie. Tuż przed przerwą wyrównał Filip Wójcik (zdj), a w drugiej części gry bramek już nie było.