Rocznik 2005 podzielony na grupy

Liczna grupa orlików rocznika 2005 zostanie podzielona na dwie grupy: czerwona i czarna. Celem podziału jest uzyskanie jak najlepszych warunków do trenowania, by każdy uczestnik wyciągnął z zajęć jak najwięcej. Trenerzy Michał Marzec i Bartłomiej Klepacki ustalili, że raz w tygodniu te grupy będą miały treningi osobno (poniedziałek i piątek), a w środę trening wspólny. Wszystkie zajęcia prowadzone będą o godz. 16:30 na orliku, os. Zielone.

Grupa czerwona – środa, piątek:
Firszt Maciej
Gajczewski Damian
Grzeszczuk Jakub (bramkarz-3 razy)
Klepacki Antoni
Koza Sebastian
Krawczyk Mateusz
Kużdżał Adrian
Marszalik Kacper
Mleczko Patryk
Niewola Leszek
Osysko Krzysztof (bramkarz-3 razy)
Piwowarczyk Oliwier
Poznański Igor
Regiec Maksymilian
Sądowicz Oliwier
Soja Jakub
Srebro Kacper
Wójtowicz Daniel

Grupa czarna – poniedziałek, środa:
Czapnik Tomasz
Dziedziniewicz Mateusz
Folta Kacper
Galas Bartłomiej
Gryboś Mateusz
Grzeszczuk Jakub (bramkarz-3 razy)
Kaczak Krzysztof
Karaś Korneliusz
Kazusek Jakub
Kornaus Oliwier
Kras Filip
Marchwica Jakub
Maziarka Filip
Mazur Oskar
Niemczura Igor
Osysko Krzysztof (bramkarz-3 razy)
Pęgiel Filip
Roczniak Aleks
Siemek Maksymilian
Stono Kacper

 

W najbliższy czwartek, 23 kwietnia rozpoczną się również wiosenne zmagania orlików, a trenerzy powołali na te zawody 20 zawodników, którzy wybiorą się na rywalizację do Pleśnej i do Iskry:
Liga Orlików – Pleśna, godz. 16:00 (zbiórka na miejscu 15:45):
Krzysztof Osysko
Daniel Wójtowicz
Kacper Marszalik
Patryk Mleczko
Damian Gajczewski
Sebastian Koza
Leszek Niewola
Oliwier Sądowicz
Mateusz Krawczyk
Maciej Firszt

GRUPA C: Pleśna, Westovia, TAP I, TAP II, Unia Tarnów 2005

Liga Orlików – Iskra, godz. 16:00 (zbiórka na miejscu 15:45):
Jakub Grzeszczuk
Maksymilian Regiec
Jakub Soja
Adrian Kużdżał
Kacper Srebro
Mateusz Gryboś
Jakub Marchwica
Igor Poznański
Krzysztof Kaczak
Oskar Mazur

GRUPA B: Iskra Tarnów, Wola Rzędzińska II, Westovia II, Ładna, Iskra Tarnów II

Wszystkich rodziców w/w zawodników prosimy o potwierdzenie udziału u trenera B. Klepackiego – tel. 501-739-131.

Pozostałe terminy rozgrywek:
7 maj 2015 Liga Orlików: Wolania 16:00 Westovia II i Liga Orlików: os. Zielone 16:00
16 maj 2015 Turniej, os. Zielone 09:00 – wszyscy zawodnicy!
21 maj 2015 Liga Orlików baraże
30 maj 2015 Liga Orlików finały
13 czerwiec 2015  Turniej, os. Zielone 09:00 – wszyscy zawodnicy!

2005



Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statystyki

stat4u

Westovia TV