Świlcza gościła żaków

W dniu dzisiejszym 13.01.2024 roku uczestniczyliśmy w turnieju organizowanym przez WRS Centrum Sportu i Rozrywki w Świlczy. W nowoczesnym obiekcie zagrało 14 drużyn z rocznika 2016. Rozegraliśmy 7 meczów po 15 min, co dla naszych zawodników stało się kolejnym bardzo ważnym doświadczeniem. Rywalizowaliśmy w grupie z drużynami takimi jak: SMS Igloopol Dębica, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I i II, AP Czarni Jasło, Astra Medynia, Piłkarskie Nadzieje Mielec, a później w konfrontacji z drugą grupą zagraliśmy z AP WRS Rzeszów.

Mnóstwo pozytywnych emocji, wspaniałych akcji i bramek dostarczyli nam nasi piłkarze podczas tego turnieju. W wielu sytuacjach zabrakło odrobiny szczęścia, lecz radość i uśmiech towarzyszyły chłopakom przez cały czas. Kolejne cenne doświadczenie zdobyte, a wspólnie spędzony czas bezcenny.

Na uwagę zasługuje fakt, że kibice (rodzice i Wujek) zostali zauważeni i bardzo docenieni przez organizatorów.

Hej Hej Westovia!

Westovia 2016: Emanuel Fryś, Aleksander Gacoń, Antoni Nowak, Wojciech Olszewski, Eryk Patynowski, Bartosz Piórko, Fabian Płaksej, Gabriel Sokołowski, Kacper Strzelec, Franciszek Warzecha, Lucjan Ćwięczek, Fabian Molecki.