Po wygranym meczu w Wojniczu, młodziki z rocznika 2006 mieli do rozegrania dwa spotkania, które miały zakończyć sezon 2018/2019. W bezpośrednim meczu o trzecie miejsce wysoko, bo 8-1 po golach Piotra Półkoszka, Dawida Słoty, Filipa Rogalskiego, Wiktora Ceglińskiego, oraz po dwóch trafieniach Filipa Cierpicha i Igora Wielgusa wygrali z Wolanią Wola Rzędzińska. Ten ostatni zdobył także dwa gole w pojedynku z Olimpią u siebie, ale w pierwszej połowie zawodnicy zagrali bardzo statycznie i rywal zdobył trzy gole. To jednak nie wpłynęło na zajęte miejsce, a jak się okazało przed tą drużyną nastał jeszcze czas baraży, które będą miały miejsce w środę i sobotę. Trzecią lokatę zajęli także trampkarze występujący w III lidze, dzięki zwycięstwu 5-2 nad drużyną Łękawicy. Do protokołu sędziowskiego trafili strzelcy: Sebastian Koza, Jan Kawula i trzykrotnie Krystian Sołtys. Pozostałe zespoły młodzików i trampkarzy wcześniej zakończyły zmagania.

Zakończenie sezonu 2018/2019 podczas turniejowych zmagań „Rozpoczęcie Wakacji z Piłką Nożną” wraz z konkursami zanotowali pozostali reprezentanci UKS Westovia. W sobotę na obiekcie przy ul. Wojska Polskiego było sporo atrakcji, przede wszystkim sportowych, co pozwoliło zakończyć ten wymagający sezon. Dzień później w Niecieczy odbył się także Finał Ligi Małych Orłów organizowany przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Rocznik 2010 w dodatku udał się w piątek do Dębna, gdzie rywalizował w dwóch grupach i obydwa zespoły nie przegrały żadnego meczu. W ostatnim pojedynku te statystyki uratował Maksymilian Kozioł, który niemal równo z ostatnim gwizdkiem sędziego zdobył wyrównującego gola na 2-2.

W wakacje oprócz obozów sportowych i półkolonii odbędzie się turniej piłkarski, a w sierpniu dla zainteresowanych rozpoczną się regularne treningi, gdzie informacje będzie wkrótce można znaleźć na emailu.