Trzecia runda żaków w lidze

Bardzo trudną przeprawę miały żaki z rocznika 2009, a każdy rywal to czołowa drużyna rozgrywek. Ciężko więc było o zwycięstwa w tych pojedynkach, a gra zupełnie się nie kleiła. Oczywistą sprawą jest to, że przed zawodnikami jeszcze dużo pracy, a efekty w końcu nadejdą. W tym dniu trzeba jasno powiedzieć, że Elita Brzesko, AP Canpack Okocimski, FA Dąbrowa Tarnowska, FA Brzesko i AP Łęgovia Łęg Tarn. były lepsze od naszego zespołu. Brak kilku zawodników też nie był sprzyjającym faktem. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się młodsi gracze, którzy nie zdołali wprawdzie wygrać wszystkich spotkań, ale jedno potknięcie to powód do zadowolenia i pochwały dla młodych piłkarzy. Za swoich rywali mieli zaś AP Future Czchów, Orlik Dębno, AP Łęgovia Łęg Tarn., Metal Tarnów i Jastrząb Łoniowa. Na osobną pochwałę zasłużył Bartek Rępała, który zagrał na środku pomocy, walczył z pełnym zaangażowaniem i popisywał się strzałami z dystansu.

Westovia 2009: Molak Filip, Marszalik Maksymilian, Broński Dawid, Florek Marcel, Czura Piotr, Król Eryk, Budzyński Maciej, Ożóg Mikołaj, Miłosz Kula oraz trener Damian Chudyba.

Westovia 2010: Bartek Wałach, Piotr Srebro, Karol Kot, Mateusz Woszczyna, Krystian Płachno, Arek Podsiadło, Szymon Lis, Bartek Rępała oraz trener Piotr Srebro.


Galeria – Uczy Nas Piłka