Trzy grupy żaków w Zbylitowskiej Górze

Podczas turnieju organizowanego przez PPN Tarnów do zmagań przystąpiły trzy zespoły żaków, w tym jedna z rocznika 2015 i dwie grupy z rocznika 2016: biała i czarna. Chłopcy z Westovii Czarnej 2016 mieli za zadanie stwarzać sytuacje bramkowe, co nie do końca było możliwe do realizacji ze względu na przewagę większości przeciwników wobec czego starali się stosować zadanie dodatkowe – podwajanie. W efekcie mieliśmy wiele odbiorów piłki jednak był problem z przedostaniem się bliżej bramki rywala. Podjęliśmy wyrównaną rywalizację z Rzuchową i w tym meczu udawało się stwarzać wiele sytuacji zgodnie z zadaniem ofensywnym.

W dzisiejszym turnieju na boiskach w Zbylitowskiej Górze nasza drużyna grupa Biała 2016 zagrała z Westovia 2015, UKS Pleśna, Forza Tarnów, Olimpia Wojnicz i Błękitni Tarnów. Większość przeciwników była rocznikowo starsza, ale nasi chłopcy mimo niższego wzrostu walczyli jak równy z równym. Wielkie brawa dla wszystkich za ogromną wolę walki i „serducho” zostawione na murawie. Bramki zdobywali Błażej Drab i Krystian Kara.

W grupie szkolnej 2015 także nie zabrakło emocji, a chyba każdy z zawodników zdobył gola. Czasem zabrakło szczęścia, ale najważniejsze, że ciągle widać rozwój zawodników.

Westovia 2015: Krystian Małochleb, Tymoteusz Mikrut, Hubert Stelmach, Patryk Scąber, Franciszek Serwin, David Seternus, Adam Soja, Brajan Walczak, Feliks Zydroń

Westovia 2016 – grupa czarna: Mikołaj Ziembla, Krzysztof Ziembla, Olek Tokarski, Szymon Kot, Jakub Porębski, Filip Israel, Antek Piekara.

Westovia 2016 – grupa biała: Wojtek Rysiewicz, Kuba Batko, Tymek Fronczyk, Błażej Drab, Igor Jarmuła, Krycha Kara, Oskar Król i Adam Limanowski