Turniej o Puchar Rady Osiedla Jasna

Inicjatywa rozegrania Turnieju o Puchar Rady Osiedla Jasna była bardzo słuszna, a wszyscy uczestnicy mieli powody do zadowolenia. Nie od dziś wiadomo, że Jan Niedojadło, Michał Ligęski, Marek Iwaniec, Dominik Gondek i pozostali członkowie tej RO działają na rzecz lokalnych mieszkańców, a sportowe imprezy nie są im obce. Dotychczasowa współpraca ma bardzo miłe podłoże, a do zrobienia jest jeszcze dużo, aby cieszyć się rozwojem dzieci i młodzieży z tego środowiska.

W turnieju wystąpiło łącznie osiem drużyn, z czego połowa to zespoły szkolne, a druga połowa to drużyny Westovii. Zawodnicy znają się i wspólnie wspierali swoich kolegów na boisku, a wyniki nie miały tu istotnego znaczenia. Drożdżówka, woda mineralna i medal, a przede wszystkim piłka na boisku to było wszystko, czego oczekiwali młodzi zawodnicy.

Dziękujemy także Szkole Podstawowej za wspólne gry i organizację tego turnieju.

„Jestem usatysfakcjonowany, że na tarnowskim osiedlu Jasna są odpowiednie warunki do uczestniczenia w zajęciach rekreacyjnych i sportowych. Powodzenie rekreacji na osiedlach zależy od współdziałania klubów sportowych z organami samorządu mieszkańców. Spośród 15 rad osiedli tylko kilka zwraca uwagę na działalność sportową i rekreacyjną. Współpraca Rady Osiedla Jasna z Westovia Tarnów układa się jak należy. Prezesowi Arturowi Koza dziękuję za bardzo sprawne przeprowadzenie turniejów, a zawodnikom życzę sukcesów sportowych.” – skomentował po zawodach Pan Radny Michał Ligęski.