Turniej Szewczyka Dratewki

Kolejny weekend stycznia stanął pod znakiem turniejowych zmagań młodych piłkarzy Westovii. Tym razem przyszło im się zmierzyć z drużynami Orła Piaski Wielkie, Krakusa Swoszowice, Nadwiślanki Nowe Brzesko, Dębu Zabierzów Bocheński i Wieczystej Kraków.

Warto zaznaczyć że turniej rozgrywał się w dużym tempie, a pomiędzy kolejnymi meczami były tylko 2 minutki przerwy! Kolejną nowością, z którą się zmierzyliśmy było to, że na jednym z boisk mecze rozgrywane były na 4 małe bramki.

Nasi zawodnicy jednak doskonale dali sobie z tym wszystkim radę – pomimo trudnej przeprawy na początek, rozgrywali się z meczu na mecz, a najlepszą dyspozycję pokazali chyba w ostatnim meczu z Wieczystą Kraków, gdzie nie brakowało świetnych zagrań zarówno w ofensywie i defensywie.

W dniu dzisiejszym swoich sił na bramce spróbowali Franek, Bartek, Wojtek, Emek i Kacper – i radzili sobie co najmniej obiecująco!

Maciek, Eryk, Olek i Julek zawzięcie walczyli na każdym centymetrze boiska, dobrą formę strzelecką zaprezentowali Fabian, Franek, Kacper i Wojtek, a rozgrywanie na swoje barki wzięli Bartek i Emek prezentując kilka ładnych dryblingów i asyst.

Najbardziej cieszy, że widać ciągły postęp w grze naszych małych zawodników (coraz więcej składnych akcji, zostawianie mnóstwa „serducha” na boisku…) a przede wszystkim to, że gra w piłkę sprawia im prawdziwą radość!

Wielkie podziękowania dla kibiców (rodziców i nie tylko!) za wsparcie i doping!

A za tydzień kolejne piłkarskie emocje…

Westovia 2016: Franek Warzecha, Bartek Piórko, Wojtek Olszewski, Eman Fryś, Kacper Strzelec, Maciej Markowski, Fabian Płaksej, Eryk Patynowski, Aleksander Gacoń, Julek Skiba.