Turniej w ferie (Puchar Tarnowa) – terminarz/ aktualizacja

W najbliższą sobotę rozegrany będzie turniej w ferie, który współfinansowany jest ze środków Urzędu Miasta Tarnowa. To też głownie dla tarnowskich dzieci wypoczywających w mieście skierowany jest ten turniej, a swój akces zgłosiły niemal wszystkie kluby z Tarnowa w różnych kategoriach wiekowych. To też powoduje, że możemy te zmagania nazwać Pucharem Tarnowa, który za rok może przyjmie nową formułę i jeszcze większą ilość tarnowskich zespołów.

Poniżej przedstawiamy cały harmonogram gier, które odbędą się w sobotę 30 stycznia na hali SP 23, os. Legionów:

Godziny turniejów:
2008: 08:00 ― 10:00
2009: 10:00 ― 11:00
2007: 11:00 ― 13:00
2006: 13:00 ― 15:00
2005: 15:00 ― 17:00
2003: 17:00 ― 19:00

Terminarz:

2008 – 1x 10 minut

Grupa „A”
1. Westovia Czerwona
2. Błękitni Tarnów
3. LUKS Skrzyszów

Grupa „B”
1. Westovia Czarna
2. Metal Tarnów
3. Unia Tarnów

08:00   A1―A2             Westovia Czerwona       ―         Błękitni Tarnów
08:12    B1―B2             Westovia Czarna           ―         Metal Tarnów
08:24    A1―A3             Westovia Czerwona       ―         LUKS Skrzyszów
08:36    B1―B3             Westovia Czarna           ―         Unia Tarnów
08:48    A2―A3             Błękitni Tarnów             ―         LUKS Skrzyszów
09:00    B2―B3             Metal Tarnów                ―         Unia Tarnów
09:12    o 5 miejsce
09:24    o 3 miejsce
09:36    o 1 miejsce
09:48    oficjalne zakończenie turnieju

2009 – 1x 10 minut

Grupa „A”
1. Westovia
2. Wolania Wola Rzędzińska
3. LUKS Skrzyszów

Grupa „B”
1. TAP Tarnów
2. Metal Tarnów
3. SP 18 Tarnów

10:00   A1―A2             Westovia Tarnów                      ―         Wolania Wola Rzędzińska
10:00    B1―B2             TAP Tarnów                               ―         Metal Tarnów
10:12    A1―A3             Westovia Tarnów                      ―         LUKS Skrzyszów
10:12    B1―B3             TAP Tarnów                               ―         SP 18 Tarnów
10:24    A2―A3             Wolania Wola Rzędzińska          ―         LUKS Skrzyszów
10:24    B2―B3             Metal Tarnów                           ―         SP 18 Tarnów
10:36    o 5 miejsce
10:36    o 3 miejsce
10:48    o 1 miejsce
10:48    oficjalne zakończenie turnieju

2007 – 1x 7 minut

Grupa „A”
1. Westovia Czerwona
2. Unia Tarnów
3. Westovia Biała
4. UKS Pleśna

Grupa „B”
5. Westovia Czarna
6. Metal Tarnów
7. Tarnovia Tarnów
8. LUKS Skrzyszów

11:00   1―2     Westovia Czerwona       ―         Unia Tarnów
11:08    3―4     Westovia Biała              ―         UKS Pleśna
11:16    5―6     Westovia Czarna           ―         Metal Tarnów
11:24    7―8     Tarnovia Tarnów           ―         LUKS Skrzyszów
11:32    1―3     Westovia Czerwona       ―         Westovia Biała
11:40    2―4     Unia Tarnów                 ―         UKS Pleśna
11:48    5―7     Westovia Czarna           ―         Tarnovia Tarnów
11:56    6―8     Metal Tarnów                ―         LUKS Skrzyszów
12:04    1―4     Westovia Czerwona       ―         UKS Pleśna
12:12    2―3     Unia Tarnów                 ―         Westovia Biała
12:20    5―8     Westovia Czarna           ―         LUKS Skrzyszów
12:28    6―7     Metal Tarnów                ―         Tarnovia Tarnów
12:36    o 7 miejsce
12:44    o 5 miejsce
12:52    o 3 miejsce
13:00    o 1 miejsce

2006 – 1x 7 minut

Grupa „A”                                                       Grupa „B”
1. Westovia Czerwona                                       5. Westovia Czarna
2. Metal Tarnów                                                6. Tarnovia Tarnów
3. LUKS Skrzyszów                                            7. UKS Pleśna
4. Unia Tarnów                                                 8. TAP Tarnów

13:00   1―2     Westovia Czerwona       ―         Metal Tarnów
13:08    3―4     LUKS Skrzyszów           ―         Unia Tarnów
13:16    5―6     Westovia Czarna           ―         Tarnovia Tarnów
13:24    7―8     UKS Pleśna                   ―         TAP Tarnów
13:32    1―3     Westovia Czerwona       ―         LUKS Skrzyszów
13:40    2―4     Metal Tarnów                ―         Unia Tarnów
13:48    5―7     Westovia Czarna           ―         UKS Pleśna
13:56    6―8     Tarnovia Tarnów           ―         TAP Tarnów
14:04    1―4     Westovia Czerwona       ―         Unia Tarnów
14:12    2―3     Metal Tarnów                ―         LUKS Skrzyszów
14:20    5―8     Westovia Czarna           ―         TAP Tarnów
14:28    6―7     Tarnovia Tarnów           ―         UKS Pleśna
14:36    o 7 miejsce
14:44    o 5 miejsce
14:52    o 3 miejsce
15:00    o 1 miejsce

2005 – 1x 7 minut

Grupa „A”
1. Westovia Czerwona
2. Unia Tarnów
3. Iskra Tarnów
4. Błękitni Tarnów

Grupa „B”
5. Westovia Czarna
6. Metal Tarnów
7. Tarnovia Tarnów
8. Westovia Biała

15:00   1―2     Westovia Czerwona       ―         Unia Tarnów
15:08    3―4     Iskra Tarnów                ―         Błękitni Tarnów
15:16    5―6     Westovia Czarna           ―         Metal Tarnów
15:24    7―8     Tarnovia Tarnów           ―         Westovia Biała
15:32    1―3     Westovia Czerwona       ―         Iskra Tarnów
15:40    2―4     Unia Tarnów                 ―         Błękitni Tarnów
15:48    5―7     Westovia Czarna           ―         Tarnovia Tarnów
15:56    6―8     Metal Tarnów                ―         Westovia Biała
16:04    1―4     Westovia Czerwona       ―         Błękitni Tarnów
16:12    2―3     Unia Tarnów                 ―         Iskra Tarnów
16:20    5―8     Westovia Czarna           ―         Westovia Biała
16:28    6―7     Metal Tarnów                ―         Tarnovia Tarnów
16:36    o 7 miejsce
16:44    o 5 miejsce
16:52    o 3 miejsce
17:00    o 1 miejsce

2003 – 1x 10 minut

Grupa „A”
1. Westovia Czerwona
2. ZSNN Tarnów
3. Iskra Tarnów

Grupa „B”
1. Westovia Czarna
2. ZSNN II Tarnów
3. KS Łękawica

17:00   A1―A2 Westovia Czerwona       ―         ZSNN
17:12    B1―B2 Westovia Czarna           ―         ZSNN II
17:24    A1―A3 Westovia Czerwona       ―         Iskra Tarnów
17:36    B1―B3 Westovia Czarna           ―         KS Łękawica
17:48    A2―A3 ZSNN                            ―         Iskra Tarnów
18:00    B2―B3 ZSNN II                                    ―         KS Łękawica
18:12    o 5 miejsce
18:24    o 3 miejsce
18:36    o 1 miejsce
18:48    oficjalne zakończenie turnieju

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Tarnowa.



Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Statystyki

stat4u

Westovia TV