Turniej z podsumowaniem

W dzisiejszym, ostatnim turnieju tego sezonu zagraliśmy w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie Pasja Futbolu i nasz klub, a debiut zanotował Fabian Kukułka. Z zaplanowanych 6 meczy rozegraliśmy tylko 3, ponieważ ulewa przeszkodziła rozegrać resztę. Graliśmy z Footboll Academy Tuchów, rocznikowo starsi Gryf Pleśna i z Metalem Tarnów. Stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, przy tym grając pewnie w obronie, nie pozwalając przeciwnikom na strzelanie nam goli.

„Podsumowując sezon, pamiętam we wrześniu nasze pierwsze treningi, turnieje. Chłopcy wychodzili na mecze mocno wystraszeni, zagubieni grając często z rocznikowo starszymi rywalami. Nie wiedzieli za bardzo co mają na boisku robić, jak się poruszać, przegrywaliśmy praktycznie wszystkie mecze i to w wysokich rozmiarach. Po 10 miesiącach wspólnych treningów chłopacy zrozumieli to co od nich wymagam. Teraz już wiem, że warto było zdzierać gardło 😉 Wiedzą co mają robić na boisku, na jakiej pozycji każdy zawodnik ma grać i jakie należą do niego obowiązki. Z miesiąca na miesiąc zaczęło to procentować i wyglądać to coraz lepiej na turniejach. Drużyna osiągnęła spory progres!! Na dzień dzisiejszy, udało się nam stworzyć fajny, zgrany zespół, który walczy jeden zawodnik za drugiego, co przynosi efekty na boisku. Nie boją się już grać ze starszymi, zawsze zostawiają mnóstwo zdrowia na boisku, „gryząc trawę” i wkładając w każdy mecz całe swoje serducho ❤️ Chciałem również podziękować rodzicom, za wasze poświęcenie w przyprowadzaniu synów na treningi. W większości chłopcy trenowali regularnie co przełożyło się na ich formę. CHŁOPAKI JESTEM Z WAS MEGA DUMNY!!!” – cieszył się po ostatni gwizdku trener Tomasz Malec.

Westovia 2016 – biała: Wojtek Rysiewicz, Kuba Batko, Tymek Fronczyk, Krycha Kara, Igor Jarmuła, Błażej Drab, Adam Limanowski, Szymek Majcher i Fabian Kukułka