Udany początek rozgrywek

W sobotę wreszcie ruszyły rozgrywki 4 ligi Trampkarzy. W pierwszej kolejce zagraliśmy na wyjeździe z KS Rzuchowa. W pierwszej połowie, od początku gra toczyła się pod nasze dyktando i stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji, ale to przeciwnik otwiera wynik po szybkiej kontrze. Na szczęście szybko odpowiadamy trafieniami Iwo Postawy i Igora Wrony. Rywal raz jeszcze odpowiedział po kolejnej szybkiej kontrze, i do przerwy mamy wynik 2:2. Po zmianie stron, to przeciwnik miał kilka dogodnych sytuacji, ale dobrze dysponowany w bramce Kuba Aletański nie zamierzał im tego zadania ułatwiać i już więcej nie pozwolił na straty. Z czasem gra się wyrównała, a ciężar strzelania bramek wziął na siebie (dosłownie na siebie) Kamil Bączek trafiając dwukrotnie. Wynik w końcówce, ustalił strzałem głową Iwo Postawa po dokładnej wrzutce Kacpra Michniewicza. Wynik końcowy 5:2. Debiut zaliczyli Filip Kita i Mateusz Burak.

„Dobry start, na czym mi bardzo zależało i weryfikacja jak chłopaki pracowali na treningach. Na pewno mamy duży potencjał, co dobrze prognozuje na przyszłość” i cieszył się po meczu trener Piotr Srebro.

IV Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: KS Rzuchowa – Westovia Tarnów 2-5
Bramki: 2x Kamil Bączek, 2x Iwo Postawa, Igor Wrona

Westovia 2010: Aletański Kuba, Kap. Bączek Kamil, Kliszko Jakub, Rolnicki Filip, Noga Leon, Brożek Tomasz, Skórka Wojciech, Wrona Igor, Miśkiewicz Kacper, Srebro Piotr, Klimek Oskar, Postawa Iwo, Szałach Mikołaj, Sarkowicz Fabian, Kita Filip, Burak Mateusz, Płachno Krystian.