Olbrzymią dawkę emocji przeżywali przedstawiciele Westovii w miniony weekend. Fajną zabawę z piłką mieli rodzice zawodników, którzy brali udział w turnieju III Piłkarski Rodzic Cup organizowanym przez Metal Tarnów. Doskonała faza grupowa nijak się miała do fazy finałowej, gdyż bez straty goli i punktów udało się awansować do dalszych gier, gdzie niestety nie udało się obronić tytułu sprzed roku. Najstarsi zawodnicy z naszej piłkarskiej Akademii, czyli mieszany rocznik 2004 i 2005 wystąpił w Lidze Halowej TOZPN. Z tego starszego rocznika nie było nikogo, więc warunki fizyczne nie były atutem naszych podopiecznych. Porażki z Tarnovią i Wolanią Wola Rzędzińska, oraz remis i zwycięstwo z drużynami Olimpii Wojnicz to na początek niezłe otwarcie. Golami cieszyć się mogli w tym dniu Sebastian Koza, Jakub Soja, Daniel Wójtowicz, Dawid Słota i Krystian Sołtys, który z tą drużyną zagrał po raz pierwszy.       

W Lidze Młodzików wystąpiły dwa zespoły, a ich występ można uznać za bardzo udany, choć ci młodsi mieli trudniejsze zadanie do wykonania. Zaczęli jednak z mocnym przytupem, gdyż po golach Wojtka Maciaszka i Filipa Rogalskiego wgrali z LUKS Skrzyszów. Ten ostatni zdobył również gola w remisowym meczu przeciwko Wolanii. W trzecim meczu także był remis, a tu pierwszoplanową postacią był Marcin Bargiel, który nie pozwolił drużynie Dunajca Zakliczyn na strzelenie gola. Ta sztuka nie udała się na koniec zmagań, a TAP wbił aż sześć goli. Rocznik 2006 nie miał sobie równych w drugiej grupie, a już w pierwszym meczu wysoko ograli Omegę Rzuchowa aplikując im tuzin goli. Połowę z nich zdobył Łukasz Radzik, a resztę dołożyli Kacper Okoński, Mariusz Pawłowski i Nikodem Świątek. Oprócz „Lewego” wyżej wymienieni strzelcy zdobyli także bramki w meczu z tarnowskim Metalem (4-1), a Paweł Ciemny jako jedyny zdobył gola w wygranym pojedynku z KS Łękawica.

W orlikach role się trochę odwróciły, bo do tej pory ci starsi mieli dużo wygranych i wydawało się, że i tym razem rocznik 2008 będzie się cieszył z dobrej gry i bramek. Okazało się, że z czterech spotkań udało się tylko jedno zremisować, a w dodatku było to z gospodarzem zawodów UKS Pleśna, gdzie po 3 minutach było już 0-3 dla rywala. Później jednak gra się poprawiła, a gole Michała Szczepańskiego i Huberta Wałacha pozwoliły na dogonienie przeciwnika. W meczu z Iskra także było blisko remisu, ale gole Bartosza Senderaka nie wystarczyły do sukcesu. Najbardziej widoczny był brak etatowych bramkarzy, którzy w ostatnim czasie prezentują wysoką formę. Z kolei w roczniku 2009 nie brakowało golkipera, a Alan Kaczmarczyk także robi widoczne postępy. Wprawdzie pierwszy mecz można uznać za nieudany, bo tu Szynwałd okazał się lepszy, ale w dwóch pozostałych konfrontacjach było już o wiele lepiej. Piotr Czura i Maksymilian Marszalik cieszyli się ze zdobyczy bramkowych, a drużyna z dwóch wygranych.

Doskonałą formę zaprezentowały obie drużyny żaków, a ze wszystkich rozegranych gier tyko jedna zakończyła się porażką. Było jednak doskonałe widowisko i zdecydowanie najlepszy mecz. Błękitni wygrywali 2-1, a gola zdobył Bartłomiej Rępała, więc napór Westovii trwał non stop, lecz zabrakło skuteczności, czego nie można odmówić gościom. W pozostałych trzech spotkaniach drużyna zdobywała dużą ilość goli. Na zmianę strzelali Damian Filiński, Marek Dobrowolski, Piotr Srebro, Szymon Lis i Igor Łoś. Bezkonkurencyjni okazali się natomiast przedstawiciele rocznika 2011, gdzie w polu pokonanych pozostawili graczy z Pogórskiej Woli, Pleśnej, Metalu i Błękitnych. Na listę strzelców wpisywali się wszyscy zawodnicy oprócz bramkarza Kacpra Pilarskiego. Oprócz rutyniarzy jak Bartek Górski, Niko Cisło i Stasiu Kozik, swoje pierwsze gole w życiu zdobyli Kuba Bartoń i Stasiu Stanisz

Westovia rodzice: Marcin Gryboś, Marcin Nowak, Marcin Niemczura, Bogdan Cierpich, Tomasz Maziarka, Paweł Wielgus i Jacek Tomaszowicz. 

Westovia 2004/2005: Oliwier Piwowarczyk, Kacper Srebro, Sebastian Koza, Jakub Soja, Daniel Wójtowicz, Patryk Mleczko, Dawid Słota, Krystian Sołtys oraz trener Artur Koza.

Westovia 2004/2005: Oliwier Piwowarczyk, Kacper Srebro, Sebastian Koza, Jakub Soja, Daniel Wójtowicz, Patryk Mleczko, Dawid Słota, Krystian Sołtys oraz trener Artur Koza.

Westovia 2006: Krzysztof Osysko, Nikodem Świątek, Łukasz Radzik, Paweł Ciemny, Mariusz Pawłowski, Kacper Okoński, Piotr Półkoszek, Adrian Witek oraz trener Paweł Półkoszek.

Westovia 2007: Marcin Bargiel, Szymon Brożek, Piotr Maziarka, Filip Mleczko, Szymon Złotnicki,Wojciech Maciaszek, Igor Wielgus, Filip Rogalski, Aleksander Nowak, Patryk Tomaszowicz oraz trener Michał Jagiełło.

Westovia 2008: Hubert Wałach, Xavier Michoń, Kamil Bieńkowski, Emil Onik, Nicolas Owca, Bartosz Senderak, Michał Szczepański, Alan Szczerba, Łukasz Gomułka oraz trener Bartłomiej Kryczek. 

Westovia 2009: Alan Kaczmarczyk, Marcel Sikorski, Maksymilian Marszalik, Piotr Czura, Krzysztof Babiarz, Alan Czupryna, Miłosz Kulig oraz trener Artur Koza.

Westovia 2010: Piotr Srebro, Karol Kot, Krystian Płachno, Marek Dobrowolski, Szymon Lis, Bartłomiej Rępała, Damian Filiński, Szymon Mazur, Mateusz Soboń, Igor Łoś oraz trener Piotr Srebro.

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Jakub Bartoń, Stasiu Stanisz, Stasiu Kozik, Nikodem Cisło, Bartek Górski oraz trener Artur Koza.