Wyczerpujące dwa dni zmagań

Na koniec naszej turniejowej przygody w tym sezonie, rozegraliśmy mocno obsadzony Kryspinów CUP. Tym razem na boisku zmierzyliśmy się z drużynami: Hutnik Kraków, Akademia Techniki Kaszów, Opatowianka Kraków, Cracovia Kraków, Pogoń Kraków i Pcimianka Pcim.

Były to niezwykle emocjonujące spotkania, pełne sportowych wyzwań. W upalną sobotę, mimo ogromnego zaangażowania i determinacji chłopów, nie wszystko wychodziło tak jak tego chcieli. Jednak każdy mecz był grany „na styku”. Brak odrobiny szczęścia i kilka delikatnych kontrowersji sprawiły, że nasi zawodnicy na chwilę opuścili głowy. Jednak jak to bywa w wybitnie zgranym zespole, nawzajem się wspierali i motywowali przed każdym spotkaniem. Były to bardzo wartościowe spotkania, każdy wygrany pojedynek, każda bramka – strzelona czy obroniona, każde zagranie – to kolejne doświadczenie, które zaowocuje.
Nie trzeba było długo czekać…
Niedziela … Jak diametralnie zmieniła się pogoda, tak zmieniła się postawa naszych piłkarzy. W strugach deszczu wychodziło wszystko! Mimo tego, że nie do końca liczy się wynik, to uśmiechy i radość chłopaków po każdym wygranym meczu jest bezcenna. Każdy z nich dał z siebie wszystko, wnosząc do zespołu to co umie najlepiej. Wszystkie wskazówki trenerów były realizowane na bieżąco, co skutkowało pięknymi, dynamicznymi akcjami. Każda strzelona bramka, a było ich wiele (w tym zapierające dech w piersiach) wywoływała głośne owacje na trybunach.
Wybuchy radości chłopców po każdym meczu i taniec zwycięstwa na koniec turnieju – nic dodać, nic ująć.
Wspaniały turniej, na który na pewno jeszcze wrócimy w przyszłym roku. Mimo, że był to ostatni turniej przed przerwą wakacyjną, to już z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe zmagania. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a widząc nieustanny postęp naszych chłopaków to czeka nas jeszcze wiele chwil, które przyspieszą bicie naszych serc.
Ogromne brawa należą się również rodzicom (i wujkowi). Jesteście zawsze tam…gdzie nasza Westovia gra… Dziękujemy za niesamowite zaangażowanie i wsparcie. Razem tworzymy fantastyczny zespół.
Puchar za udział powędrował dziś do Fabiego Moleckiego! Gratulujemy!! A LIDEREM drużyny został dziś wybrany Franek Warzecha!! Gratulujemy!!

Westovia 2016: Wojtek Olszewski, Olek Gacoń, Bartek Piórko, Eman Fryś, Kacper Strzelec, Fabian Płaksej, Fabian Molecki, Sebastian Kloc, Eryk Patynowski, Franek Warzecha.