Wygrana z Czerwoną Gwiazdą, z czerwoną kartką w tle

Do meczu z Crveną Zvezda przystąpiliśmy w roli zdecydowanego faworyta i nikt się nie spodziewał innego rezultatu, aniżeli zwycięstwo Westovii. Wszystko szło niby zgodnie z planem przez pierwsze minuty i ataki na bramkę rywala nie ustawały. Nagle jednak nastąpi konsternacja, gdyż kontrowersyjną decyzją arbitra była czerwona kartka dlabaruch interweniującego Pawła Kasprzyka i gra w osłabieniu przez dwie minuty. Do bramki musiał zatem wejść Konrad Fryś, a stało się to już przy wyniku 1-0. Tą bramkę oraz dwie kolejne zdobył Mateusz Baruch (zdj.), później swojego gola dołożył Filip Wójcik i Patryk Szatko dwukrotnie pieczętując zwycięstwo. Wprawdzie nie uniknęliśmy błędów i straciliśmy dwie bramki, w wyniku czego mecz zakończył się wygraną 6-2.

Westovia Okna Pawłowski 8:2 Crvena Zvezda
3x Mateusz Baruch, 2x Patryk Szatko, Filip Wójcik

Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Łukasz Chrobak, Mateusz Baruch, Patryk Szatko, Marcin Tubek, Artur Barszcz, Michał Kubis, Filip Wójcik, Konrad Fryś i Daniel Sikorski oraz Michał Marzec i Ireneusz Warecki.