Z Podwórka na Stadion

Ogólnopolski turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” podzielony jest na eliminacje, a finały rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do tych rozgrywek Westovia zgłosiła dwa zespoły i w obu nie udało się wygrać rywalizacji. Mimo wszystko jest to kolejne doświadczenie i zawodnicy pozostawili po sobie dobre wrażenie. Rocznik 2010 prowadzony przez trenera Piotra Srebro rywalizował ze starszymi o rok zawodnikami i zmagania rozpoczął z wysokiego „C”. Później jednak było trochę trudniej i nie udało się awansować do fazy finałowej. Ta sztuka udała się podopiecznym trenera Michała Jagiełło z rocznikiem 2007, ale swój udział zakończyli na półfinale.

Westovia 2010: Marek Dobrowolski, Karol Kot, Mateusz Soboń, Arkadiusz Podsiadło, Bartłomiej Rępała, Tymon Piwowarczyk, Piotrek Srebro, Szymon Lis, Igor Łoś oraz trener Piotr Srebro.

Westovia 2007: Marcin Bargiel, Daniel Ciężadło, Tomasz Praski, Kornel Kukliński, Igor Wielgus, Aleksander Nowak, Filip Rogalski, Szymon Brożek, Szymon Złotnicki, Szymon Marut, Hubert, Piotr Maziarka, Filip Mleczko oraz trener Michał Jagiełło.

2010
2007