Zadowolenie orlików po turnieju

Sobotni turniej w Lisiej Górze podzielony był na dwie grupy i obu wystąpiły drużyny Westovii. Drużyna prowadzona przez trenera Wiktora Sondeja z meczu na mecz się rozkręcała, a trener był bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych. „Od pierwszego spotkania staraliśmy się rozgrywać piłkę krótkimi podaniami (z elementami dryblingu), co dla mnie jest ważne i dużo czasu poświęcamy nad tym na treningach, który widać, że przynosi efekty i moi zawodnicy podnoszą swoje umiejętności zarówno techniczne jak i taktyczne” – komentował po turnieju trener Wiktor.

Zadowoleni byli także podopieczni trenera Damiana Chudyba, dla których była to okazja do z gry rówieśnikami, gdyż do tej pory „sfokusowani” byli na grę w lidze młodzików ze starszymi rywalami,

Westovia 2013: Paciorek Aleksander, Martyka Mateusz, Smagacz Bartłomiej, Cyganek Szymon, Nowak Miłosz, Praefort Michał, Burnagiel Michał oraz Kajetan Stono, Igor Łoś, Antoni Warzecha, Antoni Hrebik, Arkadiusz Komajda, Wiktor Kozioł, Bartosz Bieleń, Bruno Kosiór.