Zamienić halową piłkę nożną na futsal

Na turnieju Zakliczyn Cup wystąpiło pięć zespołów, a rywalizacja przebiegała bardzo spokojnie, gdzie wszystkie drużyny czerpały radość z gry. Potyczki z WKS Siemiechów, KS Biała i dwoma drużynami Okocimskiego Brzesko dawała wielokrotnie powody do zadowolenia, choć trener Damian Chudyba chciałby jeszcze zmienić piłkę halową na futsal. Jako aktywny zawodnik I ligowej drużyny z Rzeszowa, a także trener drugoligowej tarnowskiej drużyny Futsal Club, ma marzenie, aby zawody na hali przebiegały z przepisami futsalu, a przynajmniej, aby wymienić piłkę przeznaczoną do gry na hali.

„Z organizacji turnieju jestem bardzo zadowolony, a także z prowadzonej gry przez moich zawodników. Trenujemy na co dzień na większej hali i piłką do futsalu, co czasami sprawiało problemy moim podopiecznym, ale i tak piłkarsko fajnie się zaprezentowali” – skomentował trener po turnieju.

Westovia 2013: Arkadiusz Komajda, Bartosz Bieleń, Wiktor Kozioł, Antoni Hrebik, Antoni Warzecha, Maciej Noga, Hubert Kita, Bruno Kosiór.