Zgubione kalorie uzupełnili kiełbaską

W dniu 04.06.2023 r. uczestniczyliśmy w turnieju Kryspinów CUP, organizowanym przez LKS Lotnik Kryspinów. Początkowo chłodny poranek zaczął się zmieniać w coraz cieplejsze przedpołudnie, nie tylko za sprawą słońca, ale przede wszystkim akcji i bramek naszych chłopaków. Nasi zawodnicy grali mecz za meczem, bez przerwy, a i tak każdy z nich miał chęć na więcej. Rozegrali 8 meczów, strzelając mnóstwo bramek. Cieszy fakt coraz składniejszych akcji, dobrej gry w obronie i skuteczności w ataku. Widać postęp i coraz większą świadomość na boisku. Zgubione kalorie uzupełnili kiełbaską z grilla (niektórzy z ogromną ilością musztardy). Wszyscy otrzymali piękne medale i kubeczki.
Statuetka tym razem, w losowaniu, trafiła do Eryka Patynowskiego. W pełni zasłużoną nagrodę dla wyróżniającego się zawodnika odebrał Kacper Strzelec, który na dodatek obchodził swoje urodziny. „Szczególne podziękowania dla Sekretarza i jego współpracowników, za pilnowanie terminarza, notatki, skrupulatną analizę a przede wszystkim wzorowe kibicowanie! Pozdrowienia dla Bartka, który ze względów zdrowotnych, w ostatniej chwili musiał zrezygnować z udziału. Wracaj szybko do zdrowia! Organizacja turnieju na wielki plus.” – komentował trener Konrad Fryś.

Westovia 2016: Eman Fryś, Kuba Kuta, Gabryś Sokołowski, Fabian Płaksej, Mateusz Smagacz, Kacper Strzelec, Eryk Patynowski.