Zimowa aura, lecz gorąca atmosfera

Zimowa aura, lecz gorąca atmosfera! Tak można określić turniej w Dąbrowie Tarnowskiej, na który udaliśmy się w sobotni (18.11.2023) poranek. Westovia, jak zwykle najliczniejsza ekipa turnieju, wystawiła dwie równorzędne drużyny w składach: Nikodem Cecot, Adrianna Cecot, Leon Wołczacki, Arian Bartoń, Czarek Bania, Tomek Olszewski oraz Nikodem Wolański, Kuba Karpiel, Wiktor Dynarowicz, Maja Nowak, Kacper Nowak, Tomek Lechowicz.

Na parkiecie nie było nam dane zagrać przeciwko sobie, ponieważ trafiliśmy do dwóch różnych grup, ale przynajmniej inne drużyny mogły zobaczyć kunszt naszych zawodników, ponieważ składne akcje Kuby, Leona, Czarka czy Nikodemów robiły wrażenie, do tego zaangażowanie i waleczność Kacpra, Wiktora, Ariana i Tomków powodowało, że inni Trenerzy patrzyli z zazdrością, a do tego dwie nasze rodzynki w postaci Mai i Adrianny, które były nie do pokonania w bramkach, pozwoliło nam na schodzenie z parkietu w bardzo dobrych nastrojach.

Należy zwrócić uwagę na wyróżnienie ze strony organizatorów dla Nikodema Cecota i Kuby Karpiela. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym jak i całym drużynom za wspaniałą grę i walkę! Oby tak dalej!