Zwycięstwo i remis Westovi II Cerber

Tym razem musieliśmy w jednym dniu rozegrać dwa spotkania. Pierwszym naszym przeciwnikiem była drużyna Alumax Śmigno. Z pewnością przeciwnik był uważany za faworyta tego spotkania, lecz to nie stawiało nas od razu na przegranej pozycji. Po walecznym i dobrym meczu zremisowaliśmy to spotkanie 6:6 bramki zdobywali dla nas: Przemysławsikorski-d Sikorski 2xBartłomiej Krużel 2x a po trafieniu dołożyli Maciej Pabjan oraz Artur Koza. Był to zacięty pojedynek, a faktem są dwie żółte kartki dla Macieja Wójtowicza, przez co musieliśmy grać w osłabieniu przez 2 minuty.

W drugim spotkaniu zagraliśmy z nowym zespołem w naszej lidze mianowicie Relax Zaczarnie. Nic o tym przeciwniku nie wiedzieliśmy, ale dobra predyspozycja naszych zawodników pokazała w tym meczu że jesteśmy bez konkurencyjni wygrywając to spotkanie 8:2, a bramki zdobywali Bartłomiej Krużel 3x , Daniel Sikorski 2x (zdj), Przemysław Sikorski 2x, Artur Koza.

Westovia II Cerber : Alumax Śmigno 6:6

Westovia II Cerber : Relax Zaczarnie 8:2

Westovia II Cerber: Artek Koza, Przemysław Sikorski, Daniel Sikorski, Bartłomiej Krużel, Maciej Wójtowicz, Maciej Pabjan, Tomasz Wijas, Rafał Stochmal oraz Paweł Kasprzyk, Przemysław Barnaś.