Jeszcze bez punktów juniorów

„Druga porażka, choć tym razem chłopcy bardzo mocno od początku pracowali by zdobyć 3 pkt. Mocno nacierali na przeciwnika, który ograniczał się do długich podań za linię obrony. Strzelamy bramkę z rzutu różnego i nic nie wskazuje, by coś się mogło stać złego dla nas. Niestety jedna długa piłka za obronę i nasz zawodnik fauluje przeciwnika, rzut karny i do przerwy 1-1. Po przerwie 15 minut bardzo ofensywne, dużo sytuacji, które marnujemy. Przeciwnik znów wykonuje długie podanie, gdzie bramkarz nasz zaspał i wychodząc spóźniony z bramki fauluje przeciwnika, czerwona kartka i kończymy w 10ciu. Chłopcy do końca wierzyli w zwycięstwo i zepchnęli przeciwnika do defensywy. Niestety jak to bywa, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Przeciwnik wyszedł z 2ma akcjami i zdobywa 2 bramki, a my jedną. Widoczny jest progres w grze kombinacyjnej aczkolwiek potrzeba czasu na wprowadzone zmiany. Kolejny mecz już w środę i liczymy na pierwsze punkty” – tak po meczu opisywał rozczarowany trener Krzysztof Krauze.

II Liga Juniorów Młodszych: tabela i wyniki
Westovia 2009: Westovia Tarnów – AP EF Olszyny 2-3
Bramki: Gabriel Witkowski, Szymon Szczurek