Kolejny bagaż doświadczeń

2011

W kolejnej edycji ligi halowej mieliśmy możliwość rywalizować w grze 4+1, a rocznik 2011 z dwoma zespołami w grupie srebrnej zakończył zmagania na czwartej i szóstej pozycji.

🎙 „Dziś mogliśmy się o tym, że futsal jest grą wymagającą, graną na wysokim tempie, w której błędy zazwyczaj są niewybaczane przez przeciwników i kończą się co najmniej groźną sytuacją. Ogólnie w tych grach wyglądamy coraz lepiej, widać progres i staramy się poprawiać naszą grę zarówno w atakowaniu jak i w bronieniu, a te działania pozytywnie wpłyną na naszą grę w pełnym wymiarze boiska. Każda z drużyn dziś wygrała przynajmniej po jednym pojedynku, a ze względu na choroby i braki kadrowe tych minut było sporo do zagrania. To też ma znaczenie w przygotowaniu do nowego sezonu. Po zakończeniu grania w hali skupiamy się już na grze 11 osobowej i dalszym przygotowaniach do sezonu, bo przed nami kilka ciekawych pojedynków sparingowych, w których już musimy być zaangażowani w grę i realizować zadania na 100%. Bo siła tkwi w drużynie, którą wspólnie tworzymy” – komentował trener Paweł Soja.

EF Zakliczyn – Westovia II 4:0

———————————

Orzeł Lisia Góra – Westovia I 1:0

————————————

Westovia II – Orzeł Lisia Góra 1:5

⚽Adam Dziemdziora

————————————————————-

Westovia II – Orzeł Zbylitowska Góra 3:0

⚽⚽Adam Dziemdziora ⚽Krystian Sołtys

————————————————————–

Dunajec Zakliczyn – Westovia II 3:0

————————————————————–

Westova I – Olimpia Wojnicz 1:1

⚽Adam Dziemdziora

————————————————————–

Olimpia Wojnicz – Westovia II 0:1

⚽Michał Leka

🔴⚪️⚫️ Westovia 2011: Jakub Fela, Kamil Zawisza, Mikołaj Kleparski, Adam Dziemdziora, Alan Matraj, Krystian Sołtys, Szymon Kuszela, Adrian Ogorzelec, Jakub Baran, Mikołaj Jarosz, Kacper Pilarski, Michał Leka, Dawid Narkiewicz