Bajkowy Turniej o Puchar Skrzata

W dniu dzisiejszym zamiast tradycyjnych zajęć rozegraliśmy turniej wewnętrzny. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że trenerami byli Osiołek, Lisek Chytrusek, Kot w butach z Kocicą i Shrek. Każdy z trenerów prowadził swój zespół, dokonywał zmian w składach oraz zagrzewał do walki podczas meczu. Osiołek i Shrek już bywali na naszych zajęciach, więc są znani z niecodziennych zachowań i ogromnej chęci do zabawy. Lisek debiutował i widać było że sprawia mu to olbrzymią frajdę. No i na koniec został duet Kot w butach i Kocica. Wystawiona w ostatniej chwili obsada spisała się wyśmienicie i wyglądała bajecznie, a takich gości to lubimy. Sam turniej to tradycyjne mnóstwo bramek, akcji i olbrzymia wola i chęć zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Ale nam trenerom oprócz samej rywalizacji sportowej zależało na dobrej zabawie.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową statuetkę . Po turnieju odbyło się losowanie gadżetów i można było przystąpić do jedzenia i picia przygotowanego przez rodziców.

Tradycyjnie podziękowania dla wszystkich którzy brali udział w przygotowaniach(nie chce wymienić z imienia czy nazwiska by kogoś niechcący nie pominąć ), dzięki którym ten wspólnie spędzony czas wyglądał tak a nie inaczej.

Hej hej Westovia!! ….a to jeszcze raz bo było za cicho….HEEJ HEEJ WESTOVIA !! 😁