To była Kuźnia Mistrzów

Festiwal Skrzata pełny emocji, radości, zwrotów akcji i pięknych bramek turniej. Jak wiadomo, na każdym turnieju nasi chłopcy pokazują ogromne zaangażowanie, zostawiają mnóstwo zdrowia i poświęcenia na boisku, a w dniu dzisiejszym ich postawa przeszła najśmielsze oczekiwania. Nie potrzebowali ani chwili na przebudzenie (mimo wczesnej pobudki) tylko od razu ruszyli pełną parą.

Zagrali 7 meczów po 13 minut. Każdą minutę meczu poświęcili na walkę, coraz bardziej składne akcje, piękna obronę i jeszcze piękniejsze bramki. Każda strzelona bramka była celebrowana cieszynkami podpatrzonymi na światowych stadionach.

Zmierzyliśmy się z drużynami KSPN Pogoń Kraków, Akademia Słomniki, Fun Sport Academy, AT Kaszów, Iwanowicka Akademia Futbolu, AP Hutnik i Garbarnia Kraków, dzięki czemu poszerzyliśmy horyzont i zaprzyjaźniliśmy się z nowymi drużynami.

Na koniec wszyscy otrzymaliśmy medale. Mamy już zapewnienia o zaproszeniach na kolejne spotkania z drużynami, z którymi dzisiaj graliśmy.

Oczywiście ogromne podziękowania dla najlepszych rodziców pod słońcem, bo bez Was, nie byłoby nas.

Westovia: Emanuel Fryś, Jakub Kuta, Antoni Nowak, Wojciech Olszewski, Bartosz Piórko, Fabian Płaksej, Mateusz Smagacz, Gabriel Sokołowski, Kacper Strzelec, Franciszek Warzecha