Bardzo dobry występ i kubeł zimnej wody

Ostatni turniej halowy Ligi Małych Orłów zgromadził w Pleśnej 6 drużyn. Westovia z rocznika 2007 przystąpiła do rozgrywek pod wodzą trenera Michała Jagiełło i ten występ należy uznać za bardzo dobry. Jest to jednak pożegnanie z halą i zarówno treningi, jak i inne rozgrywki będą już prowadzone na świeżym powietrzu. Pierwsze spotkanie to ostre strzelanie i wygrana Westovii z Łękawicą 4:0 (Jagiełło, Rogalski 2x, samobój). Pozostałe 4 spotkania były bardzo wyrównane, a o końcowym wyniku decydowały drobne szczegóły. Odnosimy 3 zwycięstwa (Łękawica 4:0, Iskra Tarnów 1:0 – /Alek Nowak/, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1:0 – /Szymon Złotnicki/), remisujemy z Unią Tarnów 1:1 po bramce Maksa Jagiełło w ostatniej akcji spotkania i na koniec kubeł zimnej wody na głowy młodych z Westovii i przegrana 0:1 z Błękitnymi Tarnów.

„Ogólnie rozgrywki halowej Ligi Młodych Orłów oceniam pozytywnie, ale czas przystąpić do ostrych treningów na świeżym powietrzu co dla każdego zawodnika powinno przynieść dodatkowe korzyści.” – krótko podsumował rozgrywki trener Michał Jegiełło.

Westovia 2007: Szymon Złotnicki, Maksymilian Jagiełło, Alek Nowak, Filip Mleczko, Filip Rogalski, Kornel Kukliński, Piotr Maziarka, Daniel Ciężadło oraz trener Michał Jagiełło.

Galeria:

Galeria KS Błękitni Tarnów