Juniorzy wygrali turniej w Dąbrowie

Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, juniorzy młodsi z rocznika 2007 i młodsi rozegrali Turniej o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Łącznie wzięło udział jedenaście drużyn podzielonych na dwie grupy. Trener Michał Jagiełło desygnował do gry 10 zawodników, a najlepszym zawodnikiem drużyny został Aleksander Nowak, który otrzymał pamiątkową statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze i fazę grupową szybko uzyskała awans do dalszych gier. Pomimo długiego czekania na mecze fazy finałowej, nie straciła koncentracji, zapału i chęci odniesienia końcowego sukcesu tak mentalnie potrzebnego.

„Dziękuję drużynie za poświęcony prawie cały dzień na zmagania i rywalizację. Marcinowi Nowakowi (kierownik na turnieju) oraz Mariuszowi Marutowi (wierny kibic) za wspieranie chłopaków i logistykę” – dodał trener Michał Jagiełło na podsumowanie zmagań.

Zorza/Westovia – AP EF Zakliczyn 4:1
Zorza/Westovia -Brzoza Brzezówka 6:4
Zorza/Westovia – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska4:1
Zorza/Westovia – Metal Tarnów 7:1

Półfinał:
Zorza/Westovia – MOSIR Czchów 3:2

Finał:
Zorza/Westovia – KSKW Koszyce Wielkie 2:1

Zorza/Westovia: Kordian Bober, Filip Sysło, Aleksander Nowak, Maciej Lubas, Maks Jagiełło, Paweł Pasula, Oskar Błoniarczyk, Szymon Marut, Igor Barański, Igor Boryczko.