Chłopaki na medal

Rocznik 2010 miał w sobotę mnóstwo pracy, a został podzielony na dwie drużyny, z czego jedna rozegrała mecze w ramach Ligi Małych Orłów, a druga wzięła udział w turnieju CanPack Okocimski w Brzesku. W zawodach brało udział osiem drużyn, oprócz Westovii to AP Okocimski Brzesko I i II, Tarnovia Tarnów, Zostań Piłkarzem Bochnia, GKS Glinik Gorlice, Dunajec Nowy Sącz oraz Cracovia Kraków.
W fazie grupowej pokonujemy AP Okocimski Brzesko II 3:1, oraz Cracovię 1:0, w meczu z Dunajcem Nowy Sącz zaliczamy małą wpadkę przegrywając 2:1. Z grupy wychodzimy z drugiego miejsca trafiając w półfinale na Tarnovię. Nie ma co się rozpisywać, drużyna Tarnovii zasłużenie wygrała 6:0. Chłopaki parę razy próbowali zagrozić bramce rywala, lecz to zdecydowanie za mało. W meczu o 3 miejsce ponownie trafiamy na Dunajec Nowy Sącz. Mecz wyrównany z lekką przewagą naszej drużyny. Ostatecznie mecz kończymy remisem i o 3 miejscu decydują rzuty karne, tym razem chłopaki zdecydowanie poprawili swoje celowniki a wygraną przypieczętował z stoickim spokojem Igor Łoś.
Na wyróżnienie zasługuje po raz kolejny postawa Karola Kota, który ciężko pracuje na swoją pierwszą nagrodę indywidualną. Statuetkę za zawodnika turnieju otrzymał Krystian Płachno, a puchar otrzymał Igor Łoś. „Myślę, że chłopaki potraktują te wyróżnienia jako impuls do dalszej pracy” – stwierdził trener Piotr Srebro, dodając, że „w poprzednich turniejach gra była zdecydowanie lepsza, ale tym razem oprócz umiejętności w końcu dopisało także szczęście„.

Westovia 2010: Piotr Srebro, Krystian Płachno, Szymon Lis, Szymon Mazur, Marek Dobrowolski, Mateusz Soboń, Igor Łoś, Bartłomiej Rępała, Karol Kot.