Debiut w lidze wojewódzkiej

Debiut młodych zawodników Westovii w II MLM nie zakończył się sukcesem, gdyż musieli oni przyznać wyższość drużynie Tarnovii. Mecz rozpoczął się od wyrównanej rywalizacji, lecz to Tarnovia częściej zagrażała bramce przeciwnika. Ich przewaga została potwierdzona w 26. minucie, gdy zdobyli prowadzenie 1:0. Westovia odpowiadała groźnymi kontratakami i miała kilka okazji do wyrównania wyniku. Jednak w 56. minucie padła druga bramka dla Tarnovii, co zdecydowanie podcięło skrzydła drużynie Westovii, a to przełożyło się na kolejne gole zdobyte przez gospodarzy.

II Liga Małopolska Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2011: Tarnovia Tarnów – Westovia Tarnów 4-0

Westovia: Mróz – Leka, Dziemdziora, Kokoszka, Wagnerowski, Wójcik, Cisło, Furman, Kozik oraz Pilarski, Łącki, Madej, Baran, Gdowski, Jakubas, Witek, Wojtarowicz, Kleparski